Co se nám povedlo
Spořitelna roku?

Co se nám
povedlo?

WebTop100, Superbrands, Zlatá koruna,
Fincentrum Banka roku a další.

01

Fincentrum
Banka roku

V roce 2016 jsme se stali druhou nejlepší stavební spořitelnou v Česku! Stříbrnou příčku jsme obsadili v kategorii Stavební spořitelna roku. Diplom nyní visí u kanceláře předsedy představenstva RSTS Jana Jeníčka. Připomíná mu závazek neúnavně pracovat, aby byli klienti stále spokojení.

Fincentrum Banka roku
02

Superbrands

V roce 2015 byla Raiffeisen stavební spořitelna Superbrandem. Označení vyjadřuje silné postavení značky na lokálním trhu. Cenu každoročně získávají nejlepší značky v 90 státech na pěti kontinentech. Doufáme, že jsme Superbrandem hlavně pro naše klienty!

Superbrands
03

Zlatá koruna

Jsme rádi, když jsou s námi naši klienti spokojení. Velmi si proto vážíme úspěchů především v Ceně veřejnosti. V roce 2014 se naše stavební spoření umístilo na druhém místě a v roce 2017 jsme byli bronzoví. V průběhu let získala několik cen i naše HYPOsplátka.

Zlatá koruna
04

Zlatý středník

Pro každého zaměstnance RSTS je povinnou četbou náš časopis Speciál. V roce 2014 jsme ho přihlásili do soutěže interních časopisů a vyhráli jsme 2. místo! Pro redakci složenou ze zaměstnanců, kteří se psaní věnují po splnění svých pracovních povinností, to bylo velké zadostiučinění.

Zlatý středník
05

WebTop100

Poprvé jsme první místo za nejlepší bankovní web vyhráli v roce 2013. A od té doby se nám ho podařilo několikrát obhájit. Vytvořili jsme moderní a přehledný web, který neustále vylepšujeme. Víme totiž, že obhajovat prvenství, je každý rok těžší a těžší.

WebTop100

Otázka na závěr

Kolikrát už jsme vyhráli první místo za nejlepší bankovní web?