Online
Sharujeme :)

Online

Navštivte nás na Facebooku,
Instagramu a YouTube. Jsme totiž
součástí online světa.

01

Facebook

Náš vůbec první příspěvek na nejvyužívanější sociální síti je z roku 2009. Propagoval bezpečnost stavebka v době finanční krize. Dnes už ale @RaiffeisenStavebni hlavně baví. Přináší inspirace, tipy a zajímavé čtení, kterým si zpříjemňujete třeba ranní cestu do práce.

02

Svět bydlení

Bydlení nás baví tak, že o něm potřebujeme psát. Pořád. Proto jsme v roce 2009 spustili web www.svet-bydleni.cz. Přináší rady a tipy, čtení o designu, architektuře a o tom, jak bydlíme. V roce 2017 navíc dostal úplně novou moderní podobu.

03

Youtube

Také rádi brouzdáte ve světě plném videí? My jsme jeho součástí od roku 2013. Až se vám bude chtít, udělejte si popcorn, zadejte si do vyhledávače Raiffeisen stavební spořitelna a podívejte se na všechny naše reklamní spoty a mnoho dalšího.

04

Instagram

Tuto inspirativní aplikaci jsme začali využívat v roce 2017 jako rozšíření webu Svět bydlení. Na @svet_bydleni můžete obdivovat nejzajímavější interiéry a zahrady, které jsme pro vás objevili. Kdo si nechce o bydlení číst, může se alespoň inspirovat fotkami.

05

Více domova

Rádi klientům dopřáváme něco navíc. Proto jsme oslovili několik firem, které pro naše klienty připravily nabídky, jak si zařídit lepší bydlení za méně peněz. Nevěříte? Podívejte se! Protože více slev = více radosti!

Kam pro slevy? Přece na www.vicedomova.cz.

Otázka na závěr

Kolik tisíc fanoušků už máme na našem Facebooku?