Pomáháme společně
Jdeme do toho!

Pomáháme
společně

Nebojíme se obléct montérky nebo vyrazit ven s lidmi, kteří neměli tolik štěstí.

01

Dobrovolnické dny

Dobrovolnictví už funguje i v RSTS. Odstartovali jsme ho v roce 2017 a za tu dobu se ho zúčastnilo mnoho z nás. Každý zaměstnanec má možnost strávit jeden pracovní den v roce pomocí organizaci, která to potřebuje. Už teď se těšíme na další ročník!

Dobrovolnické dny
02

Teribear

V roce 2017 se charitativní akce konala na Vítkově, tedy kousek od naší žižkovské centrály. Neodolali jsme, nazuli tenisky a běhali. Dlouho a daleko. Uběhli a nachodili jsme celkem 2 380 kilometrů a jako 8. nejúspěšnější zúčastněná firma jsme přispěli na dobrou věc 119 040 Kč!

Teribear
03

Charitativní akce

Začalo to v roce 2016 jako nenápadný nápad několika kolegů. Co kdybychom něco napekli? Co kdybychom něco napekli a ráno nabízeli ostatním při příchodu do práce? Co kdybychom něco napekli, prodávali to ostatním a výtěžek dali na charitu? A tak pečeme dál.

Naše sídlo
04

Komu pomáháme

Léta podporujeme charitativní organizace na pomoc nemocným, opuštěným či znevýhodněným lidem. Tyto organizace se nebojíme přímo navštěvovat. V roce 2017 jsme například vyrazili do denního stacionáře AKORD, abychom pochopili, jak žijí a pracují

Komu pomáháme ?
Nadační fond Homolka
Sportovni klub vozíčkářů
Akord
Pro tebe
Palata
Akord

Otázka na závěr

Kolik našich zaměstnanců se v roce 2017 zúčastnilo Teribear běhu?