Poznejte nás... jací jsme
Změňte s námi
svůj život

Poznejte, jací
jsme...

Maskoti, logo, TV spoty - jak jsme se vyvíjeli?

01

Změňte bydlení

Naši nejnovější kampaň se zamilovaným párem, který se ne a ne vejít do malého bytu, a rodinou, která by se ráda přestěhovala do lepšího bydlení za městem, jsme spustili v roce 2017. Podívejte se na jejich příběhy a zavzpomínejte, jaké byly vaše začátky.

Změňte bydlení
02

Láďa
Fuška

To byla ale fuška! Řeč je o kampani s nešikovným, avšak originálním kutilem. Potřebujete návody, jak si doma něco zaručeně levně vyrobit? Připomeňte si sérii těchto spotů z roku 2014.

Láďa Fuška
03

Zvídavá miminka

V roce 2010 byl v RSTS baby boom! Televizní obrazovky totiž zaplavila naše kampaň s miminky. Asi každý by chtěl vědět, nad čím tak při bezstarostném dudlání děti přemýšlí. My vám to teď odhalíme. A stavebko v tom hraje důležitou roli.

Zvídavá miminka
04

Naši maskoti

Bob a Bobek

Bob a Bobek

Legendární postavičky z pohádkového seriálu byly našimi maskoty v roce 1994, kdy se objevovaly v tehdejší reklamní kampani. Práva na králíky v klobouku však byla vysoká, a tak jsme se s nimi časem museli rozloučit.

Bob a Bobek

Standa

Plastelínová figurka Standy nás provázela od roku 1998. Náš specialista na moderní bydlení se objevoval ve všech reklamních spotech a v dalších marketingových materiálech. Doba je však neúprosná, a tak po 14 letech musel ustoupit novému animovanému maskotovi.

Felix

Felix

S Felixem jste se seznámili v roce 2012. Od té doby se s ním potkáváte na pobočkách, plakátech, webu, sociálních sítích, v reklamních spotech… Bude s námi tak dlouho jako jeho plastelínový předchůdce? To ukáže čas.

05

Proměnlivé logo

06

Naše
tiskoviny

Otázka na závěr

Od kterého roku máme jako maskota Felixe?