Technologie nás baví
Pokrok nezastavíš

Technologie
nás baví

Biometrika, špičkový web, Internet servis – to vše nás spojuje.

01

Biometrika

Jsme bezpapírová banka, a to díky digitalizaci našich procesů. Pomocí biometrického podpisu si u nás můžete založit jak stavebko (od roku 2013), tak úvěr na bydlení (od roku 2016). Digitalizaci jsme dotáhli do zdárného konce jako první ze stavebních spořitelen!

Biometrika
150 000
smluv jsme od roku 2013 podepsali biometricky
50 mil.
dokumentů máme v elektronickém archivu
2 tuny
papíru už jsme ušetřili díky digitalizaci, to je přibližně 44 km papíru
02

Špickový web

Několikrát jsme s ním vyhráli první místo v soutěži o nejlepší bankovní web. Přečtěte si více informací o nás i o našich produktech.

Zajděte si na www.rsts.cz.

03

Internet servis

Funguje už od roku 2001, ale opravdovou radost klientům dělá od roku 2012, kdy prošel výraznou změnou z hlediska funkcí i vzhledu. Klienti díky němu mohou online spravovat účty své i svých dětí, namodelovat si úvěr nebo se snadno spojit se svým finančním poradcem. A to vše z pohodlí domova!

Internet servis
04

E-specialista

Své online prostředí u nás mají také obchodníci. Ti aktivně využívají náš informační web E-specialista, který má od roku 2017 novou podobu. Obchodníci tady čerpají informace o našich novinkách a produktech a mohou zde modelovat úvěry či sjednávat stavebko.

Obchodníci, podívejte se na www.especialista.cz.

05

Felixův plánovač

Chystáte se změnit bydlení a nedokážete si dost dobře představit, jak to u vás bude vypadat? S tím vám pomůže naše aplikace! Navrhněte si svůj dům nebo byt, ukládejte si do galerie inspirativní fotky a nakonec si vše propočítejte. Plánovač vás bude bavit.

Hrajte si na www.felixuv-planovac.cz.

Otázka na závěr

Od kterého roku si u nás klienti mohou sjednat úvěr s využitím biometriky?