Pohled do zákulisí
Backstage :)

Pohled
do zákulisí

Čím se bavíme, když zrovna nepracujeme?

01

Když máme volno

Po práci se chceme bavit. Zkoušet nové věci. Zapomenout na všední starosti. Ať už je to turnaj v laser game, bitva v paintballu, soutěž v motokárách nebo vánoční večírek, který je vždy na nějaké téma. Na takové akce se vždycky těšíme. I když ne pokaždé si druhý den všechno pamatujeme.

02

Včely na střeše

V roce 2014 jsme na střeše naší žižkovské centrály nechali postavit včelí úly. Od té doby pořádáme každoročně medobraní, kdy stáčíme sladký med, a tak mají všichni naši zaměstnanci dostatečnou zásobu na celý rok.

Více se dočtete na https://www.rsts.cz/vcely.

03

Florbaloví mistři

V RSTS je florbal národním sportem. Naši borci v roce 2016 poprvé vyzvali ostatní stavební spořitelny, abychom s nimi změřili síly. Historicky první turnaj spořitelen jsme vyhráli a v roce 2017 jsme titul obhájili! Dali jsme do toho srdíčko. A přálo nám taky štěstíčko…

Florbaloví mistři
04

Šéfovské grilování

Když už máme tolik aktivit, tak abychom na ně měli dost sil, musíme být dobře živeni. Na to dohlíží naši šéfové, kteří od roku 2013 každý rok grilují ve vnitrobloku naší budovy. Dietní plány a detoxy kolegům doporučujeme zahajovat vždycky až po této akci.

Šéfovské grilování
05

Náš časopis

Veškeré dění ve firmě mapuje už od roku 2010 časopis Speciál. Pro své kolegy ho tvoří sami zaměstnanci. Nejúspěšnější je dlouhodobě rubrika Střípky, což je takový firemní bulvár. Protože na každém šprochu pravdy trochu, že?

06

Předchozí firemní časopisy

Než vznikl Speciál, mohli jsme si číst několik hezkých časopisů:

Otázka na závěr

Kolik včelích úlů máme na střeše naší centrály?