Cestovní pojištění ke stavebnímu spoření

Raiffeisen stavební spořitelna a.s. prodlužuje úspěšnou promo akci Cestovní pojištění na jeden rok zdarma. Klienti, kteří uzavřou smlouvu o stavebním spoření do konce října, se mohou těšit na hodnotný dárek v podobě cestovního pojištění od pojišťovny Uniqa na jeden rok zdarma

Raiffeisen stavební spořitelna a.s. prodlužuje úspěšnou promo akci Cestovní pojištění na jeden rok zdarma. Klienti, kteří uzavřou smlouvu o stavebním spoření do konce října, se mohou těšit na hodnotný dárek v podobě cestovního pojištění od pojišťovny Uniqa na jeden rok zdarma. 

Cestovní pojištění od pojišťovny Uniqa získá klient, který do 31. října uzavře u Raiffeisen stavební spořitelny smlouvu o stavebním spoření s minimální cílovou částku 200 tisíc korun, uhradí poplatek za uzavření smlouvy a vedení účtu, a vloží na svůj účet stavebního spoření minimálně 2 tisíce korun.

Pojištění se vztahuje na neomezený počet krátkodobých cest v délce maximálně 30 kalendářních dnů po celém světě. Před odjezdem do zahraničí si klient vytiskne z webových stránek www.rsts.cz asistenční kartu pojišťovny Uniqa a vyplní jméno. Vyplněná karta slouží jako doklad o pojištění.

Stavební spoření je v České republice jedním z pilířů systému financování bydlení a také velmi oblíbeným produktem. Jeho výhodou jsou neměnné podmínky po celou dobu využívání tohoto produktu a také výhodné zhodnocení naspořených prostředků.

Více informací získáte od:

Eva Gruberová, RSTS, mob.: 603 776 924, e-mail: egruberova@rsts.cz

David Brejcha, IDMZ, tel.: +420 246 035 971,e-mail: david.brejcha@idmz.cz