Dvojnásobný úspěch RSTS ve Zlaté koruně 2010

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) se již tradičně skvěle umístila v soutěži o nejlepší finanční produkt Zlatá koruna.

I v letošním již 8. ročníku soutěže Raiffeisen stavební spořitelna potvrdila, že je silným hráčem na poli stavebního spoření. Se svými úvěry Nízká hyposplátka a Helios letos slavila dvojnásobný úspěch.

Nízká hyposplátka, která se již v minulém ročníku umístila na medailové pozici, ani letos nezklamala a v Ceně odborné poroty získala krásné třetí místo.  Oproti tomu ale ani nováček v soutěži, překlenovací úvěr Helios, který se  v soutěži "utkal" s dalšími finančními produkty vůbec poprvé, nezahálel. Veřejnost svým hlasováním právě tomuto produktu přisoudila bronzovou medaili. Na stupních vítězů se tak stal Helios jediným reprezentantem produktů stavebních spořitelen.

Hlasování o Cenu veřejnosti

Soutěže se zúčastnilo celkem 698 produktů, kterým lidé mohli dát svůj hlas. Hlasování o Cenu veřejnosti proběhlo ve dvou kolech. Z prvního kola, které bylo ukončeno 4. dubna a hlasovalo v něm 50 543 lidí, postoupilo do dalšího kola jednadvacet finančních produktů, které získaly největší počet hlasů. Ve finále, kde se již rozhodovalo o vítězích, bylo odevzdáno 76 585 hlasů.

Vyhlášení výsledků 8. ročníku proběhlo 3. června 2010 v TOP Hotelu Praha.

Zpět na ocenění

Dozvíte se o oceněních produktů a služeb Raiffeisen stavební spořitelny

ocenění