Nová klientská soutěž PŘIŠEL VČAS, PODEPSAL A ZVÍTĚZIL

Raiffeisen stavební spořitelna připravila novou klientskou soutěž s názvem Přišel včas, podepsal a zvítězil. Bude platit v období od 15.11. do 31.12.2006 a bude probíhat na všech poradenských místech RSTS.

Do soutěže se může zapojit každý, kdo v tomto období uzavře novou smlouvu o stavebním spoření a zašle registrační SMS. Do konce roku pak vloží minimálně 3 % z cílové částky stavebního spoření na svůj nový účet. Po splnění těchto podmínek postupuje klient do slosování o poukázku na libovolný nákup v internetovém obchodě www.vltava.cz. Je připraveno 1 000 pětisetkorunových poukázek, 100 tisícikorunových, 10 výher v hodnotě deset tisíc a na jednoho šťastlivce čeká hlavní výhra v hodnotě 100 000 korun. Každý zúčastněný však vyhrává možnost využít oblíbenou asistenční službu nazvanou Raiffeisen Home Service.

Akce bude samozřejmě podpořena letáky, plakáty a printovou inzercí a kampaní v radiu. Pro účely akce je zřízena speciální infolinka.

Cílem této soutěže je zaměřit pozornost na nové smlouvy o stavebním spoření a rozšířit tak portfolio nových klientů. Druhou stejně akcentovanou oblastí je oblast úvěrů, na kterou je zaměřená „Megasoutěž“, v níž lze vyhrát až milionový úvěr (tato soutěž skončí 15.12.2006). 

Raiffeisen stavební spořitelna je významným členem skupiny Raiffeisen v České republice a mezinárodní bankovní skupiny Raiffeisen, která provozuje další stavební spořitelny v Rakousku, na Slovensku, v Chorvatsku a Rumunsku.