Nová ředitelka pro region Praha

Raiffeisen stavební spořitelna a.s. jmenovala Lenku Luňákovou (37) ředitelkou pro region Praha

Raiffeisen stavební spořitelna s novou ředitelkou pro region Praha

Praha 31. července 2007

Raiffeisen stavební spořitelna a.s. jmenovala Lenku Luňákovou (37) ředitelkou pro region Praha. Lenka Luňáková je zodpovědná za Středočeský kraj a kraj Praha, kde má Raiffeisen stavební spořitelna výrazné zastoupení prostřednictvím 11 poradenských míst, která čítají přibližně 60 certifikovaných specializovaných obchodních zástupců a i další obchodní zástupce na vedlejší činnost.

„V Raiffeisen stavební spořitelně mám na starosti rozvoj obchodní sítě ve svěřeném regionu a budování pozice naší stavební spořitelny na trhu. Mám zkušenosti s hypotečním segmentem, které bych ráda v této oblasti využila,“ říká Lenka Luňáková a dodává: „Myslím si, že nákup nemovitostí je stále se rozvíjející oblast, která skýtá spoustu možností pro úspěšné obchody. Věřím ve svůj tým obchodních zástupců, se kterými budeme společně usilovat o skvělé výsledky.“ Mezi prioritní cíle řadí podporu a rozšíření sítě obchodních zástupců a zároveň posílení a zlepšení postavení regionu Praha v rámci Raiffeisen stavební spořitelny. Důraz klade na efektivní fungování týmu při zapojení všech jeho členů.

Lenka Luňáková před nástupem do Raiffeisen stavební spořitelny a.s. na pozici ředitelky pro region Praha zastávala funkci manažera prodeje v Živnostenské bance. Předtím působila jako regionální ředitelka ve společnosti Credit Suisse v Hradci Králové.

Vystudovala SEŠ a VOŠ sociálně právní. V současné době studuje bankovní management na vysoké škole. Má dvě dcery a syna.