Novou PR manažerkou a tiskovou mluvčí Raiffeisen stavební spořitelny je Lenka Molnárová

PRAHA, 16. srpna 2016 – Na pozici tiskové mluvčí a PR manažerky RSTS od srpna nastupuje Lenka Molnárová. Na starosti bude mít nejen komunikaci s novináři a veřejností, ale také interní komunikaci, na které se bude podílet.

Lenka Molnárová má zkušenosti jak s komunikací, tak s bankovním sektorem. Pracovala v korporátním segmentu ČSOB. Poté nastoupila do finančního týmu PR agentury AMI Communications. Zde se starala mj. o Českou pojišťovnu, Europ Assistance, ale také o RSTS, pro kterou zajišťovala například komunikaci CSR projektu Nadace Antonika Simony Krainové.

AMI_7477

Vystudovala obor Ekonomika a právo v žurnalistice na Vysoké škole báňské - TU Ostrava. Je členkou organizace Mensa ČR.


O Raiffeisen stavební spořitelně
Raiffeisen stavební spořitelna poskytuje v České republice stavební spoření a výhodné úvěry na rekonstrukce, modernizace i pořízení bydlení. Na český trh vstoupila v roce 1993 jako první stavební spořitelna, ještě pod jménem AR stavební spořitelna a.s. Je součástí Raiffeisen, největší soukromé finanční skupiny působící na rakouském trhu, jejíž tradice sahá až do roku 1862.

Provozuje širokou síť poradenských míst na území celé České republiky a je spolehlivým partnerem pro řešení nejen bytových potřeb. Její finanční poradci klientům poskytují komplexní finanční poradenství v otázkách bydlení, zajištění života, majetku, rodiny i zabezpečení na stáří.

Kontakt:

Lenka Molnárová, PR manažerka a tisková mluvčí, 773 236 983, LMolnarova@rsts.cz