Podporujeme mladé hudební talenty na festivalu FOLKomín

Hudební festival FOLKomín je přehlídkou mladých amatérských kapel. Vedle Občanského sdružení FOLKtime.cz je jeho spolupořadatelem také Středisko ekologické výchovy hl. m. Prahy Toulcův dvůr.

Hudební festival FOLKomín
Hudební festival FOLKomín je přehlídkou mladých amatérských kapel, a dá se říci, že je již tradičním vyvrcholením letní festivalové sezóny. Vedle Občanského sdružení FOLKtime.cz je jeho spolupořadatelem také Středisko ekologické výchovy hl. m. Prahy Toulcův dvůr, v jehož areálu v Praze 10 Hostivaři, se každoročně tato kulturní akce koná.

FOLKomín je především přehlídkou interpretů, kteří se stali v uplynulé sezoně laureáty velkých soutěžních přehlídek mladých amatérských muzikantů, jako je například Porta, Folkový kvítek, festival Okolo Třeboně nebo Zahrada v Náměšti na Hané a dává jim tak možnost dále se realizovat i mimo tyto soutěže. 

Spojení folkové hudby a ekologie jde v Česku již celá desetiletí ruku v ruce, a právě proto si myslíme, že je dobré tyto aktivity společně podporovat a nadále rozvíjet.

Více o projektech FOLKomín, FOLKtime.cz a SEV Toulcův dvůr se můžete dozvědět na jejich internetových stránkách.

www.folkomin.cz