Podzimní kampaň Raiffeisen stavební spořitelny podporuje akční podmínky úvěrů

PRAHA, 2. září 2015 – Raiffeisen stavební spořitelna začátkem září startuje svou podzimní kampaň. Ta navazuje na jarní koncept s bláznivým kutilem v hlavní roli a je zaměřena na podporu úvěru na rekonstrukce REKOpůjčka a úvěru na pořízení vlastní nemovitosti HYPOsplátka, které mají akční úvěrové podmínky. V rámci kampaně připravila RSTS i nově zmodernizované webové stránky.

V podzimní kampani RSTS se na scénu vrací bláznivý kutil, který bude tentokrát kromě sprchy velmi nekonvenčně opravovat také střechu. Jeho počínání však koriguje maskot Felix, který radí: Když rekonstruovat, tak pořádně – na lepší bydlení vám půjčíme až 700 000 Kč bez zajištění.

Kromě 30vteřinových spotů Sprcha a Střecha se v průběhu září objeví na kanálech Nova a Prima také dva nové 10vteřinové spoty propagující hypoteční úvěr HYPOsplátka s akční úrokovou sazbou od 1,95 % ročně a bez poplatku za sjednání.

Vedle televize kampaň podpoří rovněž online reklama, komunikace na Facebooku, v sekci Lepší bydlení na serveru TN.cz a ve vlastní obchodní síti. Autorem konceptu je opět agentura Saatchi & Saatchi, nákup médií zajišťuje ZenithOptimedia.

Nové webové stránky

Spolu se startem podzimní marketingové kampaně připravila RSTS také nově zmodernizované webové stránky www.rsts.cz. „Nový web je zpracován v modernější grafice, celkově vzdušnější a více interaktivní. Zároveň jsme se snažili zpřehlednit
a vyzdvihnout produktovou nabídku a návštěvníkům stránek usnadnit celkovou orientaci na webu,“
vysvětluje Lukáš Kopecký, marketingový ředitel Raiffeisen stavební spořitelny. Webové stránky RSTS byly v loňském i předloňském roce vyhodnoceny jako nejlepší bankovní web v soutěži WebTop100. Pro RSTS je dlouhodobě vytváří Giant interactive.

O Raiffeisen stavební spořitelně

Raiffeisen stavební spořitelna poskytuje v České republice stavební spoření a výhodné úvěry na rekonstrukce, modernizace i pořízení bydlení. Na český trh vstoupila v roce 1993 jako první stavební spořitelna, ještě pod jménem AR stavební spořitelna a.s. Je součástí Raiffeisen, největší soukromé finanční skupiny působící na rakouském trhu, jejíž tradice sahá až do roku 1862.

Provozuje širokou síť poradenských míst na území celé České republiky a je spolehlivým partnerem pro řešení nejen bytových potřeb. Její finanční poradci klientům poskytují komplexní finanční poradenství v otázkách bydlení, zajištění života, majetku, rodiny i zabezpečení na stáří.

Kontakt:

Jitka Jechová, PR manažerka a tisková mluvčí, 602 375 909, jjechova@rsts.cz