Raiffeisen stavební spořitelna má opět nejlepší bankovní web

PRAHA, 18. listopadu 2016 – Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) zvítězila v soutěži WebTop100 v kategorii nejlepší bankovní web. Cenu v této kategorii získala už počtvrté v řadě. Odborná porota ocenila především úroveň zabezpečení webu, nápaditou grafiku a uživatelskou přehlednost.

„Vážíme si toho, že náš web patří mezi ty nejlepší. Uvědomujeme si, že to, jak se dnes firma prezentuje na webu, se nevyplácí podceňovat. Zaměřujeme se na to, aby současní i potenciální klienti na stránkách našli rychle a jednoduše přesně to, co potřebují, a aby zároveň vždy nalezli i něco navíc. Důraz klademe také na vysoké zabezpečení webu,“ říká Jan Brachtl, specialista online marketingu z Raiffeisen stavební spořitelny.

Webové stránky musí dobře fungovat na všech zařízeních, která dnes lidé používají, jako jsou „chytré“ telefony či tablety. I v této oblasti si RSTS vede dobře. Kromě nejlepšího bankovního webu si totiž odnesla první místo i za nejlepší mobilní řešení.

Tvůrcem webových stránek je společnost Giant interactive, která s RSTS spolupracuje už od roku 2011. Do letošního 15. ročníku soutěže nejlepších digitálních projektů roku se přihlásilo celkem 234 projektů, které hodnotil 58 odborníků na digitální marketing.

O Raiffeisen stavební spořitelně


Raiffeisen stavební spořitelna poskytuje v České republice stavební spoření a výhodné úvěry na rekonstrukce, modernizace i pořízení bydlení. Na český trh vstoupila v roce 1993 jako první stavební spořitelna, ještě pod jménem AR stavební spořitelna a.s. Je součástí Raiffeisen, největší soukromé finanční skupiny působící na rakouském trhu, jejíž tradice sahá až do roku 1862.

Provozuje širokou síť poradenských míst na území celé České republiky a je spolehlivým partnerem pro řešení nejen bytových potřeb. Její finanční poradci klientům poskytují komplexní finanční poradenství v otázkách bydlení, zajištění života, majetku, rodiny i zabezpečení na stáří.

Kontakt:

Lenka Molnárová, PR manažerka a tisková mluvčí, 773 236 983, LMolnarova@rsts.cz