Raiffeisen stavební spořitelna spolupořádá Vánoční koncert Evy Urbanové

Vánoční koncert světově proslulé pěvkyně Evy Urbanové se uskuteční v úterý 16. prosince v 19:30 v divadelním sále Domu kultury v Ústí nad Labem

Vánoční koncert světově proslulé pěvkyně Evy Urbanové se uskuteční v úterý 16. prosince v 19:30 v divadelním sále Domu kultury v Ústí nad Labem.

Eva Urbanová přednese skladby Bedřicha Smetany, Antonína Dvořáka, Giacoma Pucciniho či J. J. Ryby. Návštěvníci koncertu uslyší také výběr z nejkrásnějších vánočních melodií. Na klavír bude umělkyni doprovázet klavírista a dirigent David Švec.

Pořadatelem akce je produkční agentura FOR, spolupořadatelem a generálním partnerem Raiffeisen stavební spořitelna. „Jsme velmi rádi, že se podařilo koncert Evy Urbanové v našem městě zorganizovat. Předvánoční období je v posledních letech čím dál tím víc ve znamení shonu, a tak se domnívám, že je skvělé se na chvíli zastavit a nechat se naladit na tu správnou sváteční atmosféru při poslechu vánočních melodií v podání tak skvělé umělkyně,“ řekla Ing. Marcela Kubátová, regionální ředitelka Raiffeisen stavební spořitelny v regionu Ústí nad Labem.

Vstupenky, jejichž cena se pohybuje od 250 do 990 Kč, si lze rezervovat na e-mailové adrese predprodej@agenturafor.cz.

 

Více informací vám poskytne:
Helena Odstrčilová, IDMZ, tel.: +420 241 740 471, e-mail: helena.odstrcilova@idmz.cz
www.rsts.cz