Raiffeisen stavební spořitelna zlevnila úvěr na pořízení vlastního bydlení

PRAHA, 7. května 2015 – Raiffeisen stavební spořitelna nově nabízí historicky nejlepší podmínky na úvěru HYPOsplátka. Úroková sazba nyní začíná už na 1,95 % ročně a za uzavření úvěru klienti navíc nezaplatí žádný poplatek.

„Vlastní bydlení berou Češi jako jeden z nejspolehlivějších způsobů zajištění do budoucna. To ostatně potvrdilo i více než 70 procent respondentů loňského výzkumu Asociace českých stavebních spořitelen. A nyní mají k jeho pořízení opravdu velmi výhodné podmínky,“ říká Karel Pavlík, produktový manažer Raiffeisen stavební spořitelny.

Úvěr HYPOsplátka je určen především na pořízení nemovitosti, ale je s ním možné financovat také rozsáhlejší rekonstrukce či modernizace bytů a domů. Jde o úvěr hypotečního typu, který je zajištěn nemovitostí. Pro jeho získání nejsou nutné žádné vlastní úspory.

Kromě výše zmíněného mezi jeho další výhody patří:

  • Možnost měnit výši splátek podle potřeby
  • Splátkové prázdniny až na 6 měsíců
  • Garantovaná úroková sazba následného úvěru ze stavebního spoření
  • Možnost odpočtů úroků od daňového základu

 

O Raiffeisen stavební spořitelně

Raiffeisen stavební spořitelna poskytuje v České republice stavební spoření a výhodné úvěry na rekonstrukce, modernizace i pořízení bydlení. Na český trh vstoupila v roce 1993 jako první stavební spořitelna, ještě pod jménem AR stavební spořitelna a.s. Je součástí Raiffeisen, největší soukromé finanční skupiny působící na rakouském trhu, jejíž tradice sahá až do roku 1862.

Provozuje širokou síť poradenských míst na území celé České republiky a je spolehlivým partnerem pro řešení nejen bytových potřeb. Její finanční poradci klientům poskytují komplexní finanční poradenství v otázkách bydlení, zajištění života, majetku, rodiny i zabezpečení na stáří.

Kontakt:

Jitka Jechová, PR manažerka a tisková mluvčí, 602 375 909, jjechova@rsts.cz