Soutěžte
o rekonstrukce
za 300 000 Kč

Inspirujte se nápady
na moderní domácnost

RSTS

Program celého dne

  • Zahájení akce

Co vás na akci čeká?

  • Trendy

    ukázky řešení kuchyní, koupelen a obývacích pokojů

  • Design

    Inspirujte se proměnami interiérů

  • Rady

    Naši odborníci vám se vším poradí

  • Tipy

    Dozvíte se, jak výhodně financovat nové bydlení

  • Představení

    Partnerů a jejich produktů

  • Soutěž

    O rekonstrukce celkem za 300 000 Kč

  • Zábava

    3D puzzle s motivem roadshow

  • Občerstvení

    Rozpékané pečivo, čaj, káva, sušenky, popcorn

A na co se mohou tešit vaše děti?

  • Skákací hrad

  • Malování na obličej

  • Nafukovací balonky

  • Soutěž v kreslení

  • Závěr akce

Soutěžte s námi

Soutěž o rekonstrukce za 300 000 Kč

soutěžte o rekonstrukce za 300 000 Kč

Chcete vyhrát jednu ze dvou rekonstrukcí za 150 000 Kč? Stačí uhádnout odpověď na tipovací otázku.



Felixopolis

Soutěže
pro děti

Namaluj dům, ve kterém bys chtěl/a bydlet a vyhraj. Nezapoměň na skákací hrad a další zábavu.



Výsledky soutěže - nakresli dům snů



Vyber město:

Kreslení

  • 1
    Eliška Š. (Jihlava)
  • 2
    Tereza A. (Častrov)
  • 3
    David K. (Jihlava)
  • 4
    Karolína P. (Jihlava)
  • 5
    Anička K. (Jihlava)

Kreslení

  • 1
    Lenka S. (Písek)
  • 2
    Karolína R. (Písek)
  • 3
    Matyáš H. (Písek)
  • 4
    Matěj G. (Písek)
  • 5
    Markéta K. (Písek)

Kreslení

  • 1
    Jiří M. (Tábor)
  • 2
    Aneta M. (Tábor)
  • 3
    Lukáš Š. (Střezimír)
  • 4
    Samuel S. (Klenovice)
  • 5
    Kristýnka N. (Tábor)

Kreslení

  • 1
    Natálka D. (Světlá nad Sázavou)
  • 2
    Aneta V. (Havlíčkův Brod)
  • 3
    Honzík N. (Jihlava)
  • 4
    Lukášek J. (Golčův Jeníkov)
  • 5
    Filip N. (Pohled)

Kreslení

  • 1
    Aneta T. (Praha 9)
  • 2
    Jakub S. (Praha 15)
  • 3
    Filip B. (Chýně)
    Adéla P. (Praha 4)
  • 4
    Lucka K. (Praha 4)
  • 5
    Lucie H. (Zdiby)

Kreslení

  • 1
    Michal H. (Klatovy)
  • 2
    Nela L. (Klatovy)
  • 3
    Lucka Ú. (Klatovy)
  • 4
    Veronika Š. (Klatovy)
  • 5
    Hana U. (Klatovy)

Kreslení

  • 1
    Tobiáš K. (České Budějovice)
  • 2
    Aneta S. (České Budějovice)
  • 3
    Karolína P. (České Budějovice)
  • 4
    Zuzana Š. (Srubec)
  • 5
    Michaela B. (Lišov)

Kreslení

  • 1
    Nikola Š. (Žďár nad Sázavou)
  • 2
    Tomáš H. (Žďár nad Sázavou)
  • 3
    Natálie S. (Žďár nad Sázavou)
  • 4
    Elisa Ř. (Žďár nad Sázavou)
  • 5
    Marek V. (Žďár nad Sázavou)

Kreslení

  • 1
    Iva M. (Buchlovice)
  • 2
    Kryštof N. (Brno)
  • 3
    Jakub B. (Nosislav)
  • 4
    Václav S. (Blažovice)
  • 5
    Dominik M. (Brno)

Kreslení

  • 1
    Julie P. (Mutěnice)
  • 2
    Aleš H. (Ratiškovice)
  • 3
    Laurina S. (Holíč)
  • 4
    Alena Z. (Čejkovice)
  • 5
    Eliška H. (Hodonín)

Kreslení

  • 1
    Natálie K. (Topolany)
  • 2
    Adéla K. (Topolany)
  • 3
    Eliška M. (Vyškov)

Kreslení

  • 1
    Jakub P. (Čelechovice)
  • 2
    Lukáš B. (Vřesovice)
  • 3
    Milan N. (Chornice)
  • 4
    Marek L. (Plumlov)
  • 5
    Pavla P. (Čelechovice)

Kreslení

  • 1
    Darina K. (Vsetín)
  • 2
    Adélka J. (Vsetín)
  • 3
    Eliška H. (Vsetín)
  • 4
    Adam L. (Vsetín)
  • 5
    Agáta L. (Vsetín)

Kreslení

  • 1
    Sofie H. (Olomouc)
  • 2
    Lukáš N.(Olomouc)
  • 3
    Ella J. (Olomouc)
  • 4
    Sára S. (Olomouc)
  • 5
    Ernest V. (Olomouc)

Kreslení

  • 1
    Jakub G. (Karviná)
  • 2
    Michaela N.(Petrovice U Karviné)
  • 3
    Michaela Č. (Karviná 6)
  • 4
    Michal V. (Karviná)
  • 5
    Sarah V. (Karviná 6)

Kreslení

  • 1
    Barbora M. (Třinec 6)
  • 2
    Michelle P. H.(Třinec)
  • 3
    Sára C. (Třinec)
  • 4
    Klára T. (Třinec)
  • 5
    Anička L. (Třinec)

Kreslení

  • 1
    Daniela M. (Nový Jičín)
  • 2
    Hana K.(Nový Jičín)
  • 3
    Eliška H. (Mořkov)
  • 4
    Klára F. (Nový Jičín)
  • 5
    Zuzana J. (Lichnov)

Kreslení

  • 1
    Karolína K. (Mohelnice)
  • 2
    Petra R.(Moravičany)
  • 3
    Dominik B. (Mohelnice)
  • 4
    Lucie S. (Dubicko)
  • 5
    Zuzana K. (Mohelnice)

Kreslení

  • 1
    Vojtěch L. (Choceň)
  • 2
    Nela K.(Litomyšl)
  • 3
    Nikola Š. (Svitavy)
  • 4
    Karolína T. (Svitavy)
  • 5
    Eliška Š. (Litomyšl)

Kreslení

  • 1
    Sára K. (Hradec Králové)
  • 2
    Štěpánka B.(Horní Újezd)
  • 3
    Jan T. (Hradec Králové)
  • 4
    Agáta B. (Hradec Králové)
  • 5
    Leonýna H. (Hradec Králové)

Kreslení

  • 1
    Nela H. (Libotov)
  • 2
    Anna M.(Dvůr Králové N. L.)
  • 3
    Bára F. (Dvůr Králové N. L.)
  • 4
    Nela R. (Dvůr Králové N. L.)
  • 5
    Nicol F. (Dvůr Králové N. L.)

Kreslení

  • 1
    Adélka K. (Ostrava)
  • 2
    Markéta H. (Ostrava)
  • 3
    Daniel Z. (Ostrava)
  • 4
    Filip V. (Horní Bečva)
  • 5
    Daniela J. (Ostrava)

Kreslení

  • 1
    Julie Š. (Jablonec n. Nisou)
  • 2
    Adélka K. (Liberec)
  • 3
    Petra H. (Rynoltice)
  • 4
    Fratišek J. (Liberec)
  • 5
    Eliška P. (Mníšek)

Kreslení

  • 1
    Pavel S. (Česká Lípa)
  • 2
    Blanka Ř. (Česká Lípa)
  • 3
    Kristýna H. (Mimoň)
  • 4
    Violka G. (Česká Lípa)
  • 5
    Pavla P. (Kamenický Šenov)

Kreslení

  • 1
    Andrea N. (Most)
  • 2
    Vanesa M. (Most)
  • 3
    Zdeněk P. (Most)
  • 4
    Sára B. (Most)
  • 5
    Zuzana P. (Most)

Kreslení

  • 1
    Julie J. (Rochov)
  • 2
    Lea V. (Štětí)
  • 3
    Šarlota K. (Litoměřice)
  • 4
    Bára H. (Travčice)
  • 5
    Adéla H. (Litoměřice)

Kreslení

  • 1
    Daniel M. (Slušovice)
  • 2
    Nicole S. (Zlín)
  • 3
    Natálie M. (Zlín)
  • 4
    Kornelie O. (Zlín)
  • 5
    Michaela Č. (Zlín)

Kreslení

  • 1
    Agáta S. (Bělotín)
  • 2
    Anežka B. (Hranice)
  • 3
    Apolena M. (Hranice)
  • 4
    Veronika Z. (Hranice)
  • 5
    Damián Č. (Lipník n. Bečvou)

Kreslení

  • 1
    Jana B. (Louny)
  • 2
    Laura B. (Most)
  • 3
    Natálie L. (Chomutov)
  • 4
    Eliška H. (Bitozeves)
  • 5
    Kamila P. (Chomutov)

Kreslení

  • 1
    Veronika K. (Račice)
  • 2
    Adélka J. (Hudlice)
  • 3
    Eliška B. (Praha)
  • 4
    Alena V. (Veltěže)
  • 5
    Kateřina D.(Beroun)

Naplánujte si svou návštěvu

Podívejte se na naší trasu a aktuální program

Nejbližší akce

--- u Tesco Extra

Další termíny

Kompletní seznam zastávek

    • Jihlava u OBI

    • Písek u OBI

    • Tábor u Baumaxu

    • Havlíčkův Brod u KD Ostrov

    • Klatovy Obchodní centrum Škodovka

    • České Budějovice u Globusu

    • Žďár nad Sázavou u náměstí Republiky

    • Brno u Avionu

    • Hodonín u nákupního centra Cukrovar

    • Vyškov u hypermarketu Albert

    • Prostějov u OBI

    • Vsetín u hypermarketu Albert

    • Olomouc OC Šantovka

    • Karviná OC Karviná

    • Třinec Retail Park

    • Nový Jičín na veletrhu Novojičínska

    • Zlín OC Čepkov, u Kauflandu

    • Hranice u hypermarketu Albert

    • Ostrava OC Futurum (dětský den) - u Tesca

    • Mohelnice náměstí Svobody

    • Litomyšl parkoviště v ul. T.G. Masaryka

    • Hradec Králové Velké náměstí

    • Dvůr Králové n. L. náměstí T.G. Masaryka

    • Liberec u Globusu

    • Česká Lípa u OD Banco

    • Most za Priorem

    • Litoměřice u Galerie na Soutoku

    • Chomutov náměstí 1. Máje

    • Beroun u Kauflandu

  • Naši partneři, se kterými
    se na akci potkáte