RSTS přináší dětem náskok do života

Raiffeisen stavební spořitelna spouští kampaň na podporu stavebního spoření pro děti s mottem „Snadnější start do života“.

Kampaň na období od 1. 6. do 31. 8. 2010 je zaměřená na rodiče dětí na prvním stupni ZŠ, kteří myslí na budoucnost svých potomků a chtějí jim usnadnit vstup do samostatného života, až dospějí.

„Začněte nyní připravovat pro svého školáčka dar do začátku samostatného života a my mu k tomu přidáme dárek ke vstupu do školních lavic,“ to je poselství nové kampaně. Rodiče, kteří založí pro své dítě na prvním stupni základní školy smlouvu o stavebním spoření, získají nejen zaručené a bezpečné zhodnocení úspor až o 6,9 % ročně. Než jejich potomek dospěje, výhodně mu tak naspoří slušný počáteční kapitál například na pořízení vlastního bydlení, ale navíc pro své dítě obdrží dárek. RSTS školáčka kompletně vybaví školními potřebami od společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH a. s.

„Začátek školní docházky je jedním z nejvýznamnějších kroků v životě dítěte a první roky ve škole mají velký význam pro celý jeho další život. Dalším velkým krokem bude ´vylétnutí z rodičovského hnízda´, až dítě dospěje,“ říká Ing. Ondřej Kvasňovský z odboru marketingu a PR Raiffeisen stavební spořitelny, a dodává:  „Víme, že rodiče na budoucnost svých dětí myslí, a také si uvědomujeme, že každý začátek školního roku je náročný. Proto jsme připravili kampaň, která usnadní rodičům přípravu jejich školáčků na vykročení do školních lavic a samotným dětem jej zpříjemní radostí z dárku.“

Akce platí pro všechny nové smlouvy o stavebním spoření včetně následných s cílovou částkou alespoň 200 000 Kč uzavřené od 1. 6. 2010 do 31. 8. 2010 pro děti narozené v letech 2000 – 2005.

 

Více informací vám poskytne:

Helena Šebestová,  IDMZ, tel.: +420 241 740 471, e-mail: helena.sebestova@idmz.cz