RSTS: Rekordní HYPOsplátka už od 1,68 procenta, nižší úrok i u REKOpůjčky

Pořízení vlastního bydlení nebo modernizace toho stávajícího je nyní ještě výhodnější. RSTS totiž od září snižuje sazby u úvěrů na historická minima. Úvěr se zajištěním nemovitosti HYPOsplátka lze nyní získat od 1,68 % ročně. Navíc zůstává nulový poplatek za jeho vyřízení.

Výhodnější je také úvěr na rekonstrukce, modernizace, opravy či vybavení domácnosti REKOpůjčka, který je až do výše 700 tisíc korun bez nutnosti zástavy nemovitosti. Lidé mohou financování získat už od 4,28 % ročně.

„Pokud se po létě chcete pustit do dlouho odkládané rekonstrukce, aktuální snížení úrokových sazeb našich úvěrů určitě oceníte. Výhodnější je také pořízení vlastního domu nebo bytu, kdy s HYPOsplátkou můžete získat financování od 1,68 % ročně. Moderní a pohodlné bydlení tak nutně nemusí být také nedostupné,“ říká Michal Noha, ředitel odboru podpory prodeje Raiffeisen stavební spořitelny.

Spoření v RSTS zůstává beze změny. Klienti mohou své vklady úročit 1 % ročně, ke kterým mohou navíc získat státní příspěvek ve výši až 2 tisíce korun. K nové spořicí smlouvě pro děti a mladé do 20 let navíc každý získá jako dárek tzv. fidget spinner.

 

– KONEC –

 

O Raiffeisen stavební spořitelně

Raiffeisen stavební spořitelna poskytuje v České republice stavební spoření a výhodné úvěry na rekonstrukce, modernizace i pořízení bydlení. Na český trh vstoupila v roce 1993 jako první stavební spořitelna, ještě pod jménem AR stavební spořitelna a.s. Je součástí Raiffeisen, největší soukromé finanční skupiny působící na rakouském trhu, jejíž tradice sahá až do roku 1862.

Provozuje širokou síť poradenských míst na území celé České republiky a je spolehlivým partnerem pro řešení nejen bytových potřeb. Její finanční poradci klientům poskytují komplexní finanční poradenství v otázkách bydlení, zajištění života, majetku, rodiny i zabezpečení na stáří.

 

Kontakt pro média:

Lenka Molnárová, tisková mluvčí, Raiffeisen stavební spořitelna, +420 773 236 983, LMolnarova@rsts.cz

Martin Moc, PR konzultant, Weber Shandwick, +420 724 724 280, mmoc@webershandwick.cz