RSTS startuje kamion plný lepšího bydlení

71 dní – tak dlouho letos bude trvat roadshow Raiffeisen stavební spořitelny (RSTS), která v jednotlivých regionech představí aktuální novinky a trendy v bydlení. Na organizaci akce, která proběhne na téměř 30 různých místech republiky, se podílelo několik desítek lidí, od techniků po zkušené designéry. „Po loňské úspěšné roadshow jsme se rozhodli zopakovat ji také letos. Chtěli jsme se lidem přiblížit co nejvíce, aby se za námi mohli snadno přijít podívat. Proto akce oproti minulému roku narostla asi o 10 nových lokací,“ říká Lukáš Kopecký, marketingový ředitel Raiffeisen stavební spořitelny.

Rozšířil se také doprovodný program, ze kterého si vyberou jak děti, tak dospělí. Jedním z hlavních bodů je soutěž o rekonstrukce celkem za 300 tisíc korun od společností SIKO a ORESI, které jsou spolu s časopisem o bydlení Nové proměny bydlení partnery akce.

V kamionu je ukázka moderně zařízeného bytu navržená českými designéry. Každý tak bude moci načerpat inspiraci, jak si vylepšit nebo zařídit své bydlení. Nebudou chybět soutěže o spoustu cen, bohaté občerstvení a zábava pro děti. Nejmenší se mohou těšit na velký skákací hrad, 3D puzzle nebo malování na obličej.

 „Věříme, že lidi inspirujeme k tomu, aby zmodernizovali svůj domov, chceme jim ale také pomoct a poradit, jak na to. Proto budou na každé zastávce i naši zkušení poradci, kteří budou připravení zodpovědět dotazy nejen ohledně financování bydlení,“ dodává Lukáš Kopecký.

Průběh celé akce lidé budou moci sledovat na Facebooku RSTS, kde se postupně zveřejní fotografie z jednotlivých lokací. Podrobné informace o jednotlivých zastávkách a kompletní program je na stránkách www.rsts.cz/roadshow.

 

O Raiffeisen stavební spořitelně

Raiffeisen stavební spořitelna poskytuje v České republice stavební spoření a výhodné úvěry na rekonstrukce, modernizace i pořízení bydlení. Na český trh vstoupila v roce 1993 jako první stavební spořitelna, ještě pod jménem AR stavební spořitelna a.s. Je součástí Raiffeisen, největší soukromé finanční skupiny působící na rakouském trhu, jejíž tradice sahá až do roku 1862.

Provozuje širokou síť poradenských míst na území celé České republiky a je spolehlivým partnerem pro řešení nejen bytových potřeb. Její finanční poradci klientům poskytují komplexní finanční poradenství v otázkách bydlení, zajištění života, majetku, rodiny i zabezpečení na stáří.

 

Kontakt:

Lenka Molnárová, PR manažerka a tisková mluvčí, 773 236 983, LMolnarova@rsts.cz

www.rsts.cz