RSTS uspěla ve Zlaté koruně 2010 s novým produktem

Raiffeisen stavební spořitelna dosáhla významného úspěchu v soutěži Zlatá koruna. V Ceně veřejnosti se letos na bronzové medailové pozici umístil její překlenovací úvěr Helios, který se v soutěži s dalšími finančními produkty „utkal“ poprvé.

Na stupních vítězů je Helios jediným reprezentantem produktů stavebních spořitelen. V první desítce nejoblíbenějších produktů nechybí ani tradičně úspěšná Nízká hyposplátka RSTS.

Úvěr Helios je prvním úvěrem na českém trhu vytvořeným speciálně pro financování fotovoltaického zařízení. S tímto úvěrem lze snadno získat levný a čistý zdroj elektrické energie pro svůj domov. Klienti mohou začít splácet až tehdy, když je fotovoltaický systém již zkolaudován a začal jim šetřit výdaje za elektřinu.

„V RSTS jsme vždy kladli důraz na úsporná a ekologická řešení. Těší nás, že nás veřejnost svým hlasováním pro Helios, součást naší komplexní a fungující podpory financování úspor energií, ujistila, že jsme se vydali správným směrem.“ říká Ing. Ondřej Kvasňovský z odboru marketingu a PR Raiffeisen stavební spořitelny a dodává: „Jsme také velmi hrdí na to, že si naše produkty získaly natolik širokou oblibu, že jsme letos v Ceně veřejnosti uspěli hned se dvěma.“

Zlatá koruna na svých stránkách soustřeďuje nabídku finančních produktů většiny poskytovatelů finančních služeb v České republice. Od roku 2003 pořádá soutěž, ve které se finanční produkty hodnotí a ty nejlepší získávají ocenění. Výsledky hodnocení pomáhají veřejnosti orientovat se v široké nabídce finančních produktů a motivují zákazníky k tomu, aby se zajímali o vlastnosti jednotlivých produktů.

Významnou součástí Zlaté koruny je hlasování o Cenu veřejnosti, ve kterém své nejoblíbenější finanční produkty prostřednictvím internetu a SMS zpráv volí veřejnost. Svými hlasy letos o nejoblíbenějších finančních produktech letos rozhodovalo 127 128 zástupců veřejnosti.

 

Více informací:

Helena Šebestová, IDMZ, tel.: +420 241 740 471, e-mail: helena.sebestova@idmz.cz

www.rsts.cz