Svět bydlení podle RSTS: webový magazín v novém

Online magazín pro všechny, kteří si rádi čtou o tom, jak si zařídit svůj domov, je nyní zcela v novém. „Svět bydlení se proměnil. Předělali jsme grafiku, strukturu i obsahovou náplň. Nyní je místem, které je pro uživatele příjemné a intuitivní. Orientace na stránce je teď velmi snadná. Nejenže pro nás bylo důležité, aby vše bez problémů fungovalo, důraz klademe i na originální obsah a kvalitní fotografie,“ vysvětluje Lukáš Kopecký, ředitel marketingu Raiffeisen stavební spořitelny.

Z hlediska obsahu můžete sledovat na příklad seriál „Jak bydlíme“ o tom, jak si dnes Češi zařizují své domovy. Mýty o tom, že žena na stavbu nepatří, vyvrací seriál „Ženská na stavbě“, kde se dozvíte o tom, jak vypadá běžný den jedné stavbyvedoucí. A každý, kdo se chystá stavět nebo pořizovat nemovitost, by si neměl nechat ujít seriál „Bydlicí gramotnost“ plný rad, na co všechno si dát pozor a na co nezapomenout. Na stránce také najdete samostatnou záložku Galerie, kde se můžete inspirovat fotkami, které jsou rozdělené podle nejrůznějších témat.

Obsahovou správu má na starosti agentura Newcast, která také sestavila redakci. „Nechtěli jsme vytvořit jen další web o bydlení, těch už je spousta. Vytvořili jsme několik originálních seriálů, zapojujeme zajímavé osobnosti, chceme lidem zkrátka pravidelně přinášet články, které jinde nenajdou,“ říká Anna Březinová, ředitelka contentové agentury Newcast.

Magazín má moderní grafický styl. Za kódováním a designem stránek stojí agentura Giant interactive, se kterou RSTS již několikrát vyhrála v soutěži WebTop100 v kategorii nejlepší bankovní web. Cílem bylo vytvořit prostředí, kam se lidé budou rádi vracet. Samozřejmostí je propojení se sociálními sítěmi.

Čtení plné inspirace, rad, nápadů a designu najdete na www.svet-bydleni.cz.

 

– KONEC –

 

O Raiffeisen stavební spořitelně

Raiffeisen stavební spořitelna poskytuje v České republice stavební spoření a výhodné úvěry na rekonstrukce, modernizace i pořízení bydlení. Na český trh vstoupila v roce 1993 jako první stavební spořitelna, ještě pod jménem AR stavební spořitelna a.s. Je součástí Raiffeisen, největší soukromé finanční skupiny působící na rakouském trhu, jejíž tradice sahá až do roku 1862.

Provozuje širokou síť poradenských míst na území celé České republiky a je spolehlivým partnerem pro řešení nejen bytových potřeb. Její finanční poradci klientům poskytují komplexní finanční poradenství v otázkách bydlení, zajištění života, majetku, rodiny i zabezpečení na stáří.

Kontakt pro média:

Lenka Molnárová, tisková mluvčí, Raiffeisen stavební spořitelna, +420 773 236 983, LMolnarova@rsts.cz