Zlatý Měšec 2011

Raiffeisen stavební spořitelna se v letošním ročníku ankety Zlatý měšec umístila v silné konkurenci bank a družstevních záložen na velmi pěkném 4. místě se známkou 1,83.

Letos proběhl již sedmý ročník ankety Zlatý Měšec. Tato anketa pomáhá čtenářům sdílet své zkušenosti s jednotlivými finančními institucemi a podle spokojenosti skutečných klientů tak usnadnit rozhodnutí, jaké služby čí společnosti bude kdo využívat.

Raiffeisen stavební spořitelna, která se umístila na krásném 4. místě, se tak stala jedinou stavební spořitelnou, která se dostala mezi pět nejlepších finančních institucí v této kategorii.
Anketa probíhala v období od 23. listopadu 2010 do 23. ledna 2011. Čtenáři letos povinně hodnotili všechna kritéria. Cílem tak bylo získat přesnější výsledky spokojenosti klientů a lepší zpětná vazba pro finanční instituce.

Letošní ročník ankety byl velmi úspěšný i pro finanční skupinu Raiffeisen, která tak ovládla hned tři kategorie. Raiffeisenbank opět obhájila druhé místo ve stejné kategorii i v kategorii obchodníků s cennými papíry a společnost Raiffeisen Leasing dokonce zvítězila v kategorii úvěrových společností.

Raiffeisen stavební spořitelna klade dlouhodobě důraz na vysokou kvalitu poskytovaných služebspokojenost svých klientů. Pěkné umístění v anketě Zlatý měšec potvrzuje, že jde v této snaze správným směrem.

Výsledky ankety Zlatý Měšec 2011

Banky a družstevní záložnyCelkový průměr známky
1. Fio banky, a.s.1,46
2. Raiffeisenbank a.s.1,77
3. mBank (BRE Bank S.A., organizační složka podniku)1,79
4. Raiffeisen stavební spořitelna a.s.1,83
5. Poštovní spořitelna (obchodní značka ČSOB, a. s.)1,98

Zpět na ocenění

Dozvíte se o oceněních produktů a služeb Raiffeisen stavební spořitelny

ocenění