Změňte bydlení, změňte život. Raiffeisen stavební spořitelna spouští novou kampaň

RSTS představuje nový komunikační koncept, kterým s nadsázkou vyjadřuje, že i malá změna v bydlení může velmi ovlivnit náš pohled na život. Spoty podporují image firmy jako partnera pro pořízení vlastního bydlení či rekonstrukce.

Na tvorbě kampaně spolupracovala agentura Leo Burnett a režie se ujal Bernhard Landen. Natáčení probíhalo dva dny, a to na pražském Žižkově, v Klánovicích a jejich okolí. Výsledkem jsou tři třicetisekundové příběhy, které jsou vždy pomyslně rozdělené na dvě části – před a po. Spoty budou do medií nasazovány postupně.

„Nechceme, aby se lidé spokojili s mnohdy nevyhovujícími podmínkami pro bydlení. Přitom způsobů, jak si domov upravit, a díky tomu žít pohodlněji a spokojeněji, je spousta. Někdy stačí i menší změna a rozdíl ihned pozná celá rodina. Novou kampaní cílíme na všechny generace, protože věříme, že téma „změny k lepšímu“ je aktuální pro všechny,“ říká Lukáš Kopecký, marketingový ředitel Raiffeisen stavební spořitelny.

Na podzim bude hlavním komunikačním kanálem televize. Kromě ní se však kampaň objeví také na internetu a v některých tištěných médiích. Na nové spoty se můžete podívat na YouTube nebo na Facebooku.  

 

– KONEC –

 

O Raiffeisen stavební spořitelně

Raiffeisen stavební spořitelna poskytuje v České republice stavební spoření a výhodné úvěry na rekonstrukce, modernizace i pořízení bydlení. Na český trh vstoupila v roce 1993 jako první stavební spořitelna, ještě pod jménem AR stavební spořitelna a.s. Je součástí Raiffeisen, největší soukromé finanční skupiny působící na rakouském trhu, jejíž tradice sahá až do roku 1862.

Provozuje širokou síť poradenských míst na území celé České republiky a je spolehlivým partnerem pro řešení nejen bytových potřeb. Její finanční poradci klientům poskytují komplexní finanční poradenství v otázkách bydlení, zajištění života, majetku, rodiny i zabezpečení na stáří.

Kontakt pro média:

Lenka Molnárová, tisková mluvčí, Raiffeisen stavební spořitelna, +420 773 236 983, LMolnarova@rsts.cz