Festival lepšího bydlení startuje

Kamion je připravený, hostesky a naši poradci jsou na místech – můžeme začít! Právě dnes startujeme akci, na kterou jsme se těšili celý rok. Jedeme totiž za vámi! Ode dneška navštívíme téměř 18 měst po celé republice. Těšte se na bohatý program pro celou rodinu a soutěž o rekonstrukce celkem za 300 tisíc korun.

Kamion je připravený, hostesky a naši poradci jsou na místech – můžeme začít! Právě dnes startujeme akci, na kterou jsme se těšili celý rok. Jedeme totiž za vámi! Ode dneška navštívíme 18 měst po celé republice. Těšte se na bohatý program pro celou rodinu a soutěž o rekonstrukce celkem za 300 tisíc korun.

Kam to za námi máte nejblíže? Podívejte se na mapu, kde a kdy budeme na www.rsts.cz/roadshow. Sledujte také náš Facebook, kde se můžete těšit na spoustu fotek z našich zastávek.

Na viděnou na roadshow!

Zpět na výpis
Vyhledávání...
Produkty
Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Důležité odkazy
Kontakty Internet servis
Stavební spoření
Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Financování bydlení
Rekopůjčka Úvěr na bydlení bez zajištení, až 1 500 000 Kč Hyposplátka Úver na bydlení se splátkami až na 30 let Půjčka na družstevní bydlení Až 2 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Ekoprogram Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení Úvěry pro živnostníky Úver ze stavebního spoření Úvěrový balíček
Bytová družstva a SVJ
Úvěry pro bytová družstva, SVJ a právnické osoby Stavební spoření pro právnické osoby
Chytrý běžný účet s odměnou Pojištění úvěru Pojištění staveb a bytových jednotek Pojištění domácnosti Rizikové životní pojištění Doplňkové penzijní pojištění Pojištění odpovědnosti občana za škodu Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu Pojištění motorových vozidel - povinné ručení Pojištění motorových vozidel - havarijní pojištění
Ostatní
Kontakty Kalkulačky Ostatní finanční produkty Kariéra O nás Informace Dokumenty Internet servis