Jarní výzdoba bytu: projasněte interiér svěžími designovými kousky

Přestože to za našimi okny na jaro nevypadá, jaro i Velikonoce se blíží a většina z nás přemýšlí, jak vyzdobit domov tak, aby interiér působil jarně, svěže a navodil tu správnou velikonoční atmosféru. Nechte se inspirovat!

 

20100317-color

Vázy Colori, cena: 205 Kč (výška 15 cm) 414 Kč (výška 21,5 cm), Foto: www.krasnydomov.cz

 

Jarní designové doplňky osvěží a prozáří každý interiér


Jaro je období, kdy se všechno probouzí a zabarvuje. Nejen příroda a lidé, ale i naše domovy si zaslouží změnu. Nemusí být nijak razantní. Stačí doplnit váš byt nebo dům zajímavými designovými kousky, které dají známému interiéru zcela nový charakter.

 

Nemůžete se už dočkat, až příroda všechno kolem vás opět zabarví a provoní? Co takhle jí trochu pomoci vázami Colori ve třech velikostech a sedmi barvách? 

 

20100317-hrnicek

Hrnky na kávu Crazy packs, cena:430 Kč (fialový pack 480 Kč), foto: www.krasnydomov.cz

Krásné jaro s Krásným domovem

Pokud máte pocit, že váš domov postrádá něco zajímavého, moderního, neotřelého, pak navštivte internetový obchod www.krasnydomov.cz . Zde naleznete spoustu zajímavých vychytávek, které zútulní váš domov a zároveň mu dodají moderní vzhled.

 

Originalita, design a dekorace ve vašem domově

Nebojte se originality a směle vybírejte z široké nabídky produktů, jako jsou vázy, květináče, mísy, talíře, hrnečky, pomůcky pro vinaře, doplňky do ložnice, koupelny či pracovny. Naleznete zde také dekorace nejen do interiérů (rámečky, svícny, drátěné doplňky), ale i venkovní.

 

20100317-aloe

Květináče Quadro Gloss, cena: od 120 Kč – 1195 Kč dle velikosti, foto: www.krasnydomov.cz

Jednoduchý obal na květináč od malých po větší velikosti můžete v domácnosti umístit kamkoliv. Černá varianta vyžaduje adekvátní prostředí!

Produkty značky Joseph aneb nový pohled na práci v kuchyni


Novinkou, kterou krasnydomov.cz jistě potěší své zákazníky, je rozšíření stávající nabídky o produkty značky Joseph. Tato značka přináší zcela nový pohled na práci v kuchyni a mění ji v zábavu. Produkty této značky jsou originální, barevné a práce s nimi je potěšením. 

20100317-prkenka

Set prkének značky Joseph ve čtyřech barvách pro různé suroviny,cena:1100 Kč, foto: www.krasnydomov.czVíce o jarní dekoraci a inspirci pro váš domov naleznete na stránkách web magazínu Svět bydlení...