Naše roadshow je v plném proudu!

Už jste navštívili náš žlutý kamion plný moderního bydlení? Na svou cestu se vydal před dvěma týdny a má za sebou již prvních sedm zastávek.

Už jste navštívili náš žlutý kamion plný moderního bydlení? Na svou cestu se vydal před dvěma týdny a má za sebou již prvních sedm zastávek. Před námi je ale ještě více než polovina trasy. Podívejte se, zda se zastavíme i u vás a rozhodně dorazte! Čeká na vás inspirace z oblasti moderního a úsporného bydlení, tipy na výhodné financování i soutěže pro celou rodinu!

A jak to celé vypadá? Podívejte se na krátké video z přípravy této zajímavé akce a jedné z minulých zastávek v Plasích, které najdete na našem YouTube kanále.

 

Zpět na výpis
Vyhledávání...
Produkty
Dotační poradenství Nové Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Důležité odkazy
Kontakty Internet servis
Dotační poradenství
Dotační poradenství Nové Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení
Stavební spoření
Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Financování bydlení
Zvýhodněný úvěr Až 2 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Rekopůjčka Úvěr na bydlení bez zajištení, až 2 000 000 Kč Hyposplátka Úver na bydlení se splátkami až na 30 let Půjčka na družstevní bydlení Až 3 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Úvěry pro živnostníky Úver ze stavebního spoření Úvěrový balíček
Bytová družstva a SVJ
Úvěry pro bytová družstva, SVJ a právnické osoby Stavební spoření pro právnické osoby Dotace pro bytová družstva a SVJ
Chytrý běžný účet Pojištění úvěru Pojištění staveb a bytových jednotek Pojištění domácnosti Rizikové životní pojištění Doplňkové penzijní pojištění Pojištění odpovědnosti občana za škodu Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu Pojištění motorových vozidel - povinné ručení Pojištění motorových vozidel - havarijní pojištění
Ostatní
Kontakty Kalkulačky Ostatní finanční produkty Kariéra O nás Informace Dokumenty Pro média Internet servis