Nová soutěž magazínu Svět bydlení: Hrajte o víkend na horské chatě!

Báječný víkend na horské chatě v Beskydech získá výherce nové soutěže magazínu Svět bydlení a e-shopu Nábytek Jeko. Vítěz s sebou může vzít až 11 lidí a termín si vybere podle svých možností.

20100203-chata-soutez

Hrajte o víkend na horské chatě

Novou soutěž o víkend na horské chatě připravil magazín Svět bydlení  ve spolupráci se e-shopem Nábytek Jeko, který se specializuje na výrobu a prodej dřevěného nábytku z masivu. Proto i soutěžní otázka míří do pestré palety sortimentu Nábytku Jeko.

20100203-dhriste-nabytekjeko20100203-hriste-alpinista-nabytekjeko

Dětská hřiště pro každou zahradu

Ač se to při pohledu na přívaly sněhu za okny zdá k nevíře, jaro se kvapem blíží a s ním také čas zařizování našich zahrad. Vedle zahradního nábytku patří mezi aktuální zahradní mobiliář také malá domácí dětská hřiště. Ulice a městská zákoutí již bohužel nepředstavují dobrodružný svět dětských her a objevů, ale staly se nebezpečnou džunglí. Ani mnohé obce v tomto směru dětem nevychází vstříc: bezpečná a zajímavá veřejná dětská hřiště jsou spíše výjimkou.

20100203-houpacka-nabytekjeko

Není proto divu, že malá dětská hřiště  určená na zahrady rodinných domů či školek se těší takové oblibě. Hřiště nalezneme téměř u každého domku, v němž bydlí i malé dítě. Rodiče raději nechávají své dítko dovádět v bezpečí vlastní zahrady, kam si může pozvat kamarády.

Čtěte také: Dětské pokoje: Inspirace pro dětský pokoj zařízený jak se patří

 

Dřevěná dětská hřiště od Nábytku Jeko

Dětská hřiště od Nábytku Jeko je možné variabilně rozšiřovat o skluzavky, houpačky, či pískoviště krytá i nezastřešená. Hračky a hřiště, která v nabídce Nábytku Jeko naleznete, jsou vyrobena z masivního dřeva a ošetřena zdravotně nezávadnými mořidly.

20100203-chata1

Otázka: Které dětské hřiště je nejvyšší?

Ten, kdo vypátrá a správně odpoví, které dětské hřiště z nabídky N&´bytku Jeko je úplně nejvyšší, bude zařazen do losování o atraktivní výhru! Na vítěze čeká  "zážitková" cena v podobě víkendu, který stráví v soukromí luxusní horské chaty. Výherce s sebou může vzít partnera, rodinu nebo partu přátel, protože víkend v horské chatě je určen pro až 12 osob.

Zaujme Vás: Vyhrajte víkend na luxusní horské chatě!

 

Záleží jen na vítězi soutěže, zda si vybere romantický výlet ve dvou, rodinnou výpravu či horskou misi s partou kamarádů. Ba co víc, vítěz této soutěže si bude moci sám zvolit termín, kdy svou výhru vyčerpá, samozřejmě po dohodě s provozovatelem chaty. Klikněte na připojený odkaz a zapojte se také do hry !

Soutěžte o víkend na horské chatě