„NOVÁČEK“ RAIFFEISEN STAVEBNÍ SPOŘITELNY VE ZLATÉ KORUNĚ USPĚL!

Raiffeisen stavební spořitelna již tradičně skvěle uspěla v Ceně veřejnosti soutěže finančních produktů Zlatá koruna.

Veřejnost hlasováním pro své nejoblíbenější produkty přisoudila bronzovou medaili překlenovacímu úvěru Helios, který se v soutěži s dalšími finančními produkty „utkal“ poprvé. Na stupních vítězů je Helios jediným reprezentantem produktů stavebních spořitelen.

Hlasování o Cenu veřejnosti

Celkem bylo 698 produktů, pro které lidé hlasovali. Hlasování o Cenu veřejnosti bylo dvoukolové, z prvního kola, které bylo ukončeno 4. dubna a hlasovalo v něm 50 543 lidí, postoupilo do finálového kola jednadvacet finančních produktů s největším počtem hlasů. Ve finále, kde se již rozhodovalo o vítězích, bylo odevzdáno 76 585 hlasů. Raiffeisen stavební spořitelna a.s. potvrdila, že je silným hráčem na poli stavebního spoření.

Proč právě úvěr Helios?

Úvěr HELIOS je prvním úvěrem na českém trhu vytvořeným speciálně pro financování fotovoltaického zařízení. S tímto úvěrem lze snadno získat levný a čistý zdroj elektrické energie pro svůj domov a splácet mohou klienti začít až tehdy, když je fotovoltaický systém již zkolaudován a začal jim šetřit výdaje za elektřinu. 

Děkujeme všem klientům a příznivcům RSTS, kteří Heliosu poslali svůj hlas!

 

20100526-zlatakoruna-ceny

Vyhlášení výsledků 8. ročníku proběhne v TOP HOTELu Praha.