Poradna o bydlení: Cokoliv chcete vědět o bydlení, nebojte se zeptat

Oblíbený internetový magazín o bydlení a životním stylu Svět bydlení připravuje Raiffeisen stavební spořitelna jak pro své klienty, tak pro širokou veřejnost. Na Světě bydlení naleznete mimo jiné i užitečnou PORADNU o bydlení.

Poradna o bydlení zdarma 

V Poradně magazínu Svět bydlení naleznete užitečné rady i pomoc v řešení různých životních situací týkajících se bydlení. Poradna má mnoho kategorií pro vaše otázky od "Papírů a razítek" přes "Vybavení domu a bytu"  či "Stavební postupy" po "Péči o pokojové květiny".  V Poradně magazínu Svět bydlení vám svá doporučení bezplatně a rychle poskytnou odborníci a svá doporučení píší i sami čtenáři, kteří již podobný problém úspěšně vyřešili.

20091125-svet-bydleni

Svět bydlení, internetový magazín o bydlení a životním stylu, Vám přináší Raiffeisen stavební spořitelna 

Zařizujete interiér? Poraďte se na Světě bydlení

Váháte, jak zkombinovat zařízení interiéru? Nejste si jisti, jak vymalovat? Jak zkombinovat barvy původního a nového nábytku? Potřebujete poradit s rekonstrukcí? Hledáte inspiraci pro svou zahradu? Hodila by se vám dobrá rada při žádosti o dotace? Nebo snad řešíte kupní či nájemní smlouvu? Se všemi takovými otázkami jste právě na webu Svět bydlení na správné adrese.

Poradna o bydlení pro všechny

Je to velmi jednoduché, bezplatné a chcete-li, i anonymní. Poradna magazínu Svět bydlení je přístupná registrovaným i neregistrovaným čtenářům. Při zadávání dotazu můžete, ale nemusíte zadat svůj e-mail. 

20091125-soutez-3decor

Nyní běží SOUTĚŽ o 3D OBRAZ na Světě bydlení

Vždy něco navíc pro skvělé bydlení

Na stránkách internetového magazínu Svět bydlení ale naleznete vždy něco navíc pro Vaše skvělé bydlení. Denně nové články a reportáže, pozvánky na výstavy i dobré tipy pro inspiraci. A k tomu stále nějaká lákavá soutěž. Aktuálně například můžete vyhrát skvělý 3D obraz s motivem dle vašeho výběru.