Školní balíček ke smlouvě můžete získat až do konce září!

Žijeme ve zrychlené době a často máme pocit, že čas neplyne, ale přímo letí. Z malých školáčků, které jejich rodiče v září doprovodí do školy, se brzy stanou maturanti, kteří se co nevidět postaví na vlastní nohy, a v tu chvíli se jim bude hodit každá koruna.

Žijeme ve zrychlené době a často máme pocit, že čas neplyne, ale přímo letí. Z malých školáčků, které jejich rodiče v září doprovodí do školy, se brzy stanou maturanti, kteří se co nevidět postaví na vlastní nohy, a v tu chvíli se jim bude hodit každá koruna.

Pro koho je akce určena?

Pokud i vy máte doma malého školáka a už teď přemýšlíte, jak byste mu mohli v budoucnu usnadnit vstup do samostatného života, může vám přijít vhod aktuální akce Raiffeisen stavební spořitelny na podporu stavebního spoření pro děti nazvaná „Snadnější start do života“ (www.rsts.cz/skola) , které nyní můžete využít až do 30. září.

Akce je zaměřena na rodiče dětí na prvním stupni ZŠ, kteří již teď myslí na budoucnost svých potomků a chtějí jim do budoucna naspořit určitou finanční částku. Pokud rodiče v rámci této akce do 30. září 2010 uzavřou smlouvu o stavebním spoření pro své dítě, získají pro něj nejen zaručené a bezpečné zhodnocení úspor, a v průběhu let mu tak výhodně naspoří slušný počáteční kapitál například na pořízení vlastního bydlení, ale navíc pro něj dostanou i dárek. Raiffeisen stavební spořitelna školáčka kompletně vybaví školními potřebami od společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH a. s.

Akce platí pro všechny nové smlouvy o stavebním spoření včetně následných s cílovou částkou alespoň 200 000 Kč uzavřené pro děti narozené v letech 2000 – 2005.

 

20100811-deti

 

Zpět na výpis
Vyhledávání...
Produkty
Dotační poradenství Nové Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Důležité odkazy
Kontakty Internet servis
Dotační poradenství
Dotační poradenství Nové Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení
Stavební spoření
Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Financování bydlení
Zvýhodněný úvěr Až 2 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Rekopůjčka Úvěr na bydlení bez zajištení, až 2 000 000 Kč Hyposplátka Úver na bydlení se splátkami až na 30 let Půjčka na družstevní bydlení Až 3 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Úvěry pro živnostníky Úver ze stavebního spoření Úvěrový balíček
Bytová družstva a SVJ
Úvěry pro bytová družstva, SVJ a právnické osoby Stavební spoření pro právnické osoby Dotace pro bytová družstva a SVJ
Chytrý běžný účet s odměnou Pojištění úvěru Pojištění staveb a bytových jednotek Pojištění domácnosti Rizikové životní pojištění Doplňkové penzijní pojištění Pojištění odpovědnosti občana za škodu Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu Pojištění motorových vozidel - povinné ručení Pojištění motorových vozidel - havarijní pojištění
Ostatní
Kontakty Kalkulačky Ostatní finanční produkty Kariéra O nás Informace Dokumenty Pro média Internet servis