Spořte dětem s výnosem přes 4 % ročně

Od dubna nabízíme dětem a mladým do 25 let stavební spoření s nadstandardní úrokovou sazbou. Každou novou dětskou smlouvu budeme úročit 1,5 procentem a to minimálně po celou dobu vázací lhůty smlouvy, to je 6 let. Včetně úroku a plné státní podpory tak lze získat celkové zhodnocení přes 4 procenta ročně. Státní podpora činí až 2 000 korun a pro její připsání je nutné na účet stavebního spoření vložit každý rok alespoň 20 tisíc korun. Všichni starší 25 let mohou na stavebku spořit s úročením 1 % ročně, což je stále jedna z nejvýhodnějších sazeb na trhu. Akce na dětské smlouvy platí na všechny nově uzavřené spořicí smlouvy pro děti od narození a mladé do 25 let a potrvá od 1. dubna do 30. června 2018. 

Od dubna nabízíme dětem a mladým do 25 let stavební spoření s nadstandardní úrokovou sazbou. Každou novou dětskou smlouvu budeme úročit 1,5 procentem a to minimálně po celou dobu vázací lhůty smlouvy, to je 6 let.

Včetně úroku a plné státní podpory tak lze získat celkové zhodnocení přes 4 procenta ročně. Státní podpora činí až 2 000 korun a pro její připsání je nutné na účet stavebního spoření vložit každý rok alespoň 20 tisíc korun.

Všichni starší 25 let mohou na stavebku spořit s úročením 1 % ročně, což je stále jedna z nejvýhodnějších sazeb na trhu. 

Akce na dětské smlouvy platí na všechny nově uzavřené spořicí smlouvy pro děti od narození a mladé do 25 let a potrvá od 1. dubna do 30. června 2018. Podrobné informace jsou uvedené na stránce www.rsts.cz/sporici-tarif-pro-mlade/.

Zpět na výpis
Vyhledávání...
Produkty
Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Důležité odkazy
Kontakty Internet servis
Stavební spoření
Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Financování bydlení
Rekopůjčka Úvěr na bydlení bez zajištení, až 1 500 000 Kč Hyposplátka Úver na bydlení se splátkami až na 30 let Půjčka na družstevní bydlení Až 2 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Ekoprogram Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení Úvěry pro živnostníky Úver ze stavebního spoření Úvěrový balíček
Bytová družstva a SVJ
Úvěry pro bytová družstva, SVJ a právnické osoby Stavební spoření pro právnické osoby
Chytrý běžný účet s odměnou Pojištění úvěru Pojištění staveb a bytových jednotek Pojištění domácnosti Rizikové životní pojištění Doplňkové penzijní pojištění Pojištění odpovědnosti občana za škodu Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu Pojištění motorových vozidel - povinné ručení Pojištění motorových vozidel - havarijní pojištění
Ostatní
Kontakty Kalkulačky Ostatní finanční produkty Kariéra O nás Informace Dokumenty Internet servis