Stanovisko Raiffeisenbank Česká republika k situaci na Ukrajině

Situace na Ukrajině se nás všech hluboce dotýká a soucítíme se všemi nevinnými lidmi, kteří jsou konfliktem zasaženi. Raiffeisenbank Česká republika pomůže částkou 10 milionů Kč, kterou zašleme na účet organizace Člověk v tísni. Začneme také vracet našim klientům poplatek za všechny jejich platby na Ukrajinu a usnadníme jim tak přímou pomoc postiženým lidem. K pomoci se rozhodli připojit i naši zaměstnanci, kteří během pondělního Dne pro Ukrajinu věnovali dobrovolně svou denní mzdu a navýší touto cestou příspěvek Raiffeisenbank Česká republika. Hledáme další cesty, jak lidem z postižených oblastí nabídnout další formy konkrétní pomoci. Současně s tím chceme ujistit naše klienty, že konflikt na Ukrajině nemá žádný vliv na naše služby. 99 % našeho podnikání se odehrává v ČR a v EU. Podnikání české Raiffeisenbank je zcela nezávislé a plně oddělené od jiných dceřiných firem našich vlastníků, kterými jsou ze 75 % rakouská finanční skupina RBI a z 25 % rakouská Raiffeisenlandesbank Oberösterreich. Podnikání české Raiffeisenbank je kontrolováno výlučně Českou národní bankou a situace v zahraničí tak na něj má nulový dopad.

Situace na Ukrajině se nás všech hluboce dotýká a soucítíme se všemi nevinnými lidmi, kteří jsou konfliktem zasaženi. Raiffeisenbank Česká republika pomůže částkou 10 milionů Kč, kterou zašleme na účet organizace Člověk v tísni. Začneme také vracet našim klientům poplatek za všechny jejich platby na Ukrajinu a usnadníme jim tak přímou pomoc postiženým lidem. K pomoci se rozhodli připojit i naši zaměstnanci, kteří během pondělního Dne pro Ukrajinu věnovali dobrovolně svou denní mzdu a navýší touto cestou příspěvek Raiffeisenbank Česká republika. Hledáme další cesty, jak lidem z postižených oblastí nabídnout další formy konkrétní pomoci.

Současně s tím chceme ujistit naše klienty, že konflikt na Ukrajině nemá žádný vliv na naše služby. 99 % našeho podnikání se odehrává v ČR a v EU. Podnikání české Raiffeisenbank je zcela nezávislé a plně oddělené od jiných dceřiných firem našich vlastníků, kterými jsou ze 75 % rakouská finanční skupina RBI a z 25 % rakouská Raiffeisenlandesbank Oberösterreich. Podnikání české Raiffeisenbank je kontrolováno výlučně Českou národní bankou a situace v zahraničí tak na něj má nulový dopad.

Zpět na výpis
Vyhledávání...
Produkty
Dotační poradenství Nové Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Důležité odkazy
Kontakty Internet servis
Dotační poradenství
Dotační poradenství Nové Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení
Stavební spoření
Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Financování bydlení
Zvýhodněný úvěr Až 2 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Rekopůjčka Úvěr na bydlení bez zajištení, až 2 000 000 Kč Hyposplátka Úver na bydlení se splátkami až na 30 let Půjčka na družstevní bydlení Až 3 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Úvěry pro živnostníky Úver ze stavebního spoření Úvěrový balíček
Bytová družstva a SVJ
Úvěry pro bytová družstva, SVJ a právnické osoby Stavební spoření pro právnické osoby Dotace pro bytová družstva a SVJ
Chytrý běžný účet s odměnou Pojištění úvěru Pojištění staveb a bytových jednotek Pojištění domácnosti Rizikové životní pojištění Doplňkové penzijní pojištění Pojištění odpovědnosti občana za škodu Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu Pojištění motorových vozidel - povinné ručení Pojištění motorových vozidel - havarijní pojištění
Ostatní
Kontakty Kalkulačky Ostatní finanční produkty Kariéra O nás Informace Dokumenty Pro média Internet servis