Úroková bomba našich úvěrů na bydlení právě vybuchla!

Jaro sice teprve klepe na dveře, ale na vlastní či nově rekonstruované bydlení se vyplatí myslet už nyní. U nás vám totiž právě teď nabízíme skvělé podmínky!

Jaro sice teprve klepe na dveře, ale na vlastní či nově rekonstruované bydlení se vyplatí myslet už nyní. U nás vám totiž právě teď nabízíme skvělé podmínky!

Plánujete pořízení nemovitosti? Na nový dům či byt vám nyní s úvěrem HYPOsplátka půjčíme již od 2,3 % ročně. Ve variantách HYPOsplátka a HYPOsplátka plus navíc bez poplatku za jeho uzavření.

A pokud váš domov volá už dlouho po rekonstrukci či modernizaci, využijte k tomu náš úvěr REKOpůjčka. Půjčíme vám až 700 000 tisíc bez zajištění s výhodnou úrokovou sazbou už od 4,69 % ročně.

Obě akce platí až do 31. května 2015. Tak neváhejte a přivítejte jaro v novém!

Zpět na výpis
Vyhledávání...
Produkty
Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Důležité odkazy
Kontakty Internet servis
Stavební spoření
Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Financování bydlení
Rekopůjčka Úvěr na bydlení bez zajištení, až 1 500 000 Kč Hyposplátka Úver na bydlení se splátkami až na 30 let Půjčka na družstevní bydlení Až 2 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Ekoprogram Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení Úvěry pro živnostníky Úver ze stavebního spoření Úvěrový balíček
Bytová družstva a SVJ
Úvěry pro bytová družstva, SVJ a právnické osoby Stavební spoření pro právnické osoby
Chytrý běžný účet s odměnou Pojištění úvěru Pojištění staveb a bytových jednotek Pojištění domácnosti Rizikové životní pojištění Doplňkové penzijní pojištění Pojištění odpovědnosti občana za škodu Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu Pojištění motorových vozidel - povinné ručení Pojištění motorových vozidel - havarijní pojištění
Ostatní
Kontakty Kalkulačky Ostatní finanční produkty Kariéra O nás Informace Dokumenty Internet servis