Vyhrajte praktickou dřevěnou komodu v nové soutěži Světa bydlení

Právě teď můžete vyhrát dřevěnou komodu z masivu - v aktuální soutěži magazínu Svět bydlení. Kombinovaná komoda z borovicového dřeva se zásuvkami i skříňkami může být snadno právě vaše.

Dřevěná komoda z masivu zdarma

Na stránkách magazínu Svět bydlení, který pro své klienty i širokou veřejnost připravuje Raiffeisen stavební spořitelna,  se vedle článků a reportáží objevují také soutěže. Momentálně se hraje o dřevěnou komodu z borovicového masivu od společnosti Jeko Moravia. Hodila by se Vám praktická komoda jako prádelník, příborník či úložná skříňka? Pak se zapojte do soutěže a získejte komodu zdarma.

20091014-jeko-komoda

Komoda je praktický pomocník v domácnosti

Komody v poslední době zažívají návrat na výsluní zájmu. A není se čemu divit. Komoda je velice variabilní úložný prostor a užitečný kus nábytku. Komoda se dobře uplatní jak v ložnici či dětském pokoji, tak v jídelně, předsíni nebo obývacím pokoji.

20091014-komoda-masiv-velka

Dřevěná komoda znamená dvojité plus

Dřevo je nábytkový materiál, jehož přednosti oceňuje generace za generací již stovky let. Kromě estetických předností si dnes stále více ceníme hlavně zdravotní nezávadnosti dřeva, které v tomto ohledu dalece předčí jiné materiály. Dřevěný nábytek má zkrátka své kouzlo a mnoho výhod, o nichž jsme na Světě bydlení již několikrát psali. Naposledy např. v článku Dřevěný nábytek má mnoho výhod aneb Proč volit nábytek z masivu.

20091014-komoda-10-technicky20091014-nova-soutez

Jak vyhrát dřevěnou komodu z masivu?

Dřevěnou komodu můžete na Světě bydlení vyhrát snadno. Stačí navštívit soutěžní článek Úžasná dřevěná komoda z masivu ve hře: Nová soutěž Světa bydlení a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou v článku naleznete. Vaše šance na výhru jsou vysoké, počty soutěžících nejsou horentní, tak neváhejte a zapojte se do hry.

20091014-vyhrajte-komodu

Soutěže magazínu Svět bydlení

Na stránkách magazínuSvět bydlení naleznete nejen denně aktualizované informace, články, reportáže a fotky, na Světě bydlení můžete také neustále něco lákavého vyhrát. Soutěže o designové tapety, šperky Swarovski, luxusní flashdisky, soupravy náčiní na víno, vstupenky na veletrhy Tendence a Pragointerier Living Fair již znají své vítěze, ale další atraktivní soutěže jsou pro čtenáře připraveny.