Aktuality a novinky

Podívejte se co je u nás nového nebo co se děje ve světě stavebního spoření.

Důležitá informace: Jak nás aktuálně kontaktovat

I nyní jsme tu pro vás pro případ, že s námi budete potřebovat cokoliv vyřešit. Nejlepší cestou, jak se s námi nyní spojit, je prostřednictvím e-mailu či telefonicky. Pokud k nám přesto potřebujete neodkladně zavítat, prosíme vás o zakrytí úst a nosu rouškou nebo šátkem a dodržování všech hygienických doporučení.

- Potřebujete-li se spojit s naším poradcem nebo potřebujete-li navštívit některou z našich poboček, využijte náš vyhledávač kontaktů.

- Pokud potřebujete vyřizovat na naší centrále (Koněvova 2747/99, Praha 3), jsme tu pro vás ve všední dny od 8:00 do 14:30 hodin.

- Můžete nám také napsat na e-mail rsts@rsts.cz, případně využít naše bezplatné call centrum na čísle 800 11 22 11, a to ve všední dny od 8:00 do 14:00.

Co nepotřebujete řešit hned, raději nechte na dobu, kdy bude klidněji. Teď jde především o zdraví nás všech. Věříme, že se nám podaří toto období rychle překonat.

Ušetřete za vytápění v bytovém domě

Značné množství bytových domů je již zatepleno. Bohužel tímto krokem mnoho vlastníků bytových domů z řad SVJ, ale i bytových družstev svou cestu k nižším nákladům na vytápění skončilo. Navazovat by měla další opatření týkající se oblasti vytápění. Není výjimkou, kdy mohou i běžné panelové domy díky komplexním opatřením snížit svou energetickou náročnost na velmi dobrou úroveň domů v nízkoenergetickém standardu.

Výhodné spoření pro právnické osoby

Společenstvím vlastníků jednotek, bytovým družstvům, ale i obcím či obchodním společnostem nabízíme výhodné stavební spoření. Výhodou je zajímavý úrok ve výši 1,2 % ročně, který je garantovaný po dobu 6 let od uzavření smlouvy o stavebním spoření.   

Od 1. ledna 2020 umožňujeme v případě potřeby ukončit dané stavební spoření již  po 1. roce od uzavření zdarma. Pokud tedy zjistíte, že potřebujete vložené prostředky využít například na neplánovanou opravu bytového domu, můžete si je vybrat a neplatit žádnou úhradu za předčasné ukončení smlouvy. Naopak pokud budete smlouvu využívat a spořit déle než 1 rok, máte až na 6 let garantován výhodný úrok.

Pro maximální zhodnocení vložených finančních prostředků využijte při uzavření nové smlouvy o stavebním spoření jednorázový vklad s možností následných vkladů podle vašich finančních možností.

Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle: 271 03 52 01 nebo mailem na rbpo@rsts.cz.