Stavebko od Raifky celé rodině

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) spouští od 17. 1. 2011 marketingovou kampaň s cílem upozornit na jeden z dlouhodobě nejoblíbenějších produktů na finančním trhu, který je výhodný pro všechny členy rodiny.

Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) spouští od 17. 1. 2011 marketingovou kampaň s cílem upozornit na jeden z dlouhodobě nejoblíbenějších produktů na finančním trhu, který je výhodný pro všechny členy rodiny.

Atraktivitu stavebního spoření u Raiffeisen nyní podtrhuje akční sleva ze vstupního poplatku ve výši 1000 Kč, doplněná u vybraných klientů o dvojnásobné úročení vkladů v prvním roce spoření. Kampaň poběží do 30. 4. 2011.

Stavební spoření u RSTS se vyplatí celé rodině – to je hlavní sdělení nové kampaně Raiffeisen stavební spořitelny. Vysvětlení je jednoduché – stavební spoření je díky kombinaci vysokého zaručeného výnosu a bezpečí uložených vkladů ideálním způsobem jak dětem financovat studia a později pomoct k vlastnímu bydlení, v průběhu života je nepostradatelné při financování úprav bydlení a pro všechny je cestou jak se zajistit na stáří.

V současné době Raiffeisen stavební spořitelna svým klientům umožňuje uzavřít smlouvu o stavebním spoření se slevou ve výši 1000 Kč ze vstupního poplatku. Kromě toho klientům narozeným v roce 1993 a později a také klientům narozeným v roce 1956 a dříve nabízí ještě dvojnásobné úročení vkladů do konce roku 2011. Klient spolu s možností úvěru s výhodnými parametry, odborným osobním poradenstvím a kvalitními službami, na něž RSTS klade velký důraz, získává optimální finanční produkt, který mu usnadní řešení celé řady životních situací.

„Stavební spoření zůstává i po vládních změnách velmi atraktivním finančním produktem, který na trhu v podstatě nemá lepší alternativu. Nadále lidem přináší zajímavý výnos, jehož výše se na rozdíl od spořicích účtů po celou dobu trvání smlouvy nezmění, jistotu bezpečně uložených peněz, které jsou ze zákona pojištěny až do výše 100 000 EUR, či možnost čerpat výhodný úvěr ze stavebního spoření s pevnou výší úrokové sazby po celou dobu splácení,“ říká Hans-Dieter Funke, člen představenstva Raiffeisen stavební spořitelny zodpovědný za odbyt a marketing, a dodává: „Jednoduše řečeno, stavební spoření je díky svým výhodám základní finanční produkt pro každého.“

 

Více informací vám poskytne:
Helena Šebestová, IDMZ, tel.: +420 241 740 471, e-mail:
helena.sebestova@idmz.cz
www.rsts.cz  

Zpět na výpis
Vyhledávání...
Produkty
Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Důležité odkazy
Kontakty Internet servis
Stavební spoření
Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Financování bydlení
Rekopůjčka Úvěr na bydlení bez zajištení, až 1 500 000 Kč Hyposplátka Úver na bydlení se splátkami až na 30 let Půjčka na družstevní bydlení Až 2 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Ekoprogram Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení Úvěry pro živnostníky Úver ze stavebního spoření Úvěrový balíček
Bytová družstva a SVJ
Úvěry pro bytová družstva, SVJ a právnické osoby Stavební spoření pro právnické osoby
Chytrý běžný účet s odměnou Pojištění úvěru Pojištění staveb a bytových jednotek Pojištění domácnosti Rizikové životní pojištění Doplňkové penzijní pojištění Pojištění odpovědnosti občana za škodu Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu Pojištění motorových vozidel - povinné ručení Pojištění motorových vozidel - havarijní pojištění
Ostatní
Kontakty Kalkulačky Ostatní finanční produkty Kariéra O nás Informace Dokumenty Internet servis