FVE

Proč vlastně chtít fotovoltaickou elektrárnu? Právě odpověď na danou otázku je základním kamenem pro přípravu správného a optimálního návrhu. Jde nám díky FVE o celkovou úsporu elektrické energie, nebo budeme chtít prostřednictvím elektrické energie z FVE zajistit předehřev vody? Nebo snad chceme zajistit bezproblémové fungování domácnosti v případě výpadků elektřiny?

Na základě odpovědí na otázky a se znalostí spotřeby elektrické energie je odborná firma schopna navrhnout optimální velikost, skladbu vhodných komponent i zálohování do baterií.

Často se bohužel stává, že jsou připraveny návrhy, které nemají se skutečnou potřebou zákazníka nic společného.

Je třeba si uvědomit, že FVE je především podpora pro dodávku elektrické energie z distribuční soustavy a díky svým specifikům (nižší výroba elektrické energie v zimním období) není schopna v běžných velikostech (kolem 10kWp) nahradit veškerou spotřebu elektrické energie v domě.

Vyhledávání...
Produkty
Dotační poradenství Nové Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Důležité odkazy
Kontakty Internet servis
Dotační poradenství
Dotační poradenství Nové Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení
Stavební spoření
Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Financování bydlení
Zvýhodněný úvěr Až 2 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Rekopůjčka Úvěr na bydlení bez zajištení, až 2 000 000 Kč Hyposplátka Úver na bydlení se splátkami až na 30 let Půjčka na družstevní bydlení Až 3 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Úvěry pro živnostníky Úver ze stavebního spoření Úvěrový balíček
Bytová družstva a SVJ
Úvěry pro bytová družstva, SVJ a právnické osoby Stavební spoření pro právnické osoby Dotace pro bytová družstva a SVJ
Chytrý běžný účet Pojištění úvěru Pojištění staveb a bytových jednotek Pojištění domácnosti Rizikové životní pojištění Doplňkové penzijní pojištění Pojištění odpovědnosti občana za škodu Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu Pojištění motorových vozidel - povinné ručení Pojištění motorových vozidel - havarijní pojištění
Ostatní
Kontakty Kalkulačky Ostatní finanční produkty Kariéra O nás Informace Dokumenty Pro média Internet servis