Zateplení domu

Zateplení domu zvyšuje komfort bydlení jak v zimě, tak během léta. Hlavní výhodou zateplení je menší spotřeba energií pro vytápění a tím pádem finanční úspory za energie. Takové úspory plateb za energie se podle stáří zateplovaného domu a využitých stavebních materiálů pro jejich výstavbu můžou pohybovat mezi 20 % až 60 %.

Správným zateplením (nejlépe odbornou firmou v systému ETICS) se také významně snižuje možný výskyt plísní. Zateplené budovy umožňují jednoduché a efektivní použití alternativních zdrojů tepla a také se jim prodlouží životnost i zvýší hodnota. Nemovitost se stává atraktivnější.

A na co si dát u zateplení pozor? Dodržovat výrobcem předepsané technologické postupy včetně technologických přestávek a aplikaci souvrství podle klimatických podmínek. Správné použití izolantu pro spodní a horní stavbu, správné použití zakládací lišty, lepení izolantu, zateplení atik a ostění.

Při dodržení veškerých zásad bude zateplení domu sloužit řadu let bez nutnosti oprav nebo předělání.

Vyhledávání...
Produkty
Dotační poradenství Nové Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Důležité odkazy
Kontakty Internet servis
Dotační poradenství
Dotační poradenství Nové Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení
Stavební spoření
Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Financování bydlení
Zvýhodněný úvěr Až 2 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Rekopůjčka Úvěr na bydlení bez zajištení, až 2 000 000 Kč Hyposplátka Úver na bydlení se splátkami až na 30 let Půjčka na družstevní bydlení Až 3 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Úvěry pro živnostníky Úver ze stavebního spoření Úvěrový balíček
Bytová družstva a SVJ
Úvěry pro bytová družstva, SVJ a právnické osoby Stavební spoření pro právnické osoby Dotace pro bytová družstva a SVJ
Chytrý běžný účet Pojištění úvěru Pojištění staveb a bytových jednotek Pojištění domácnosti Rizikové životní pojištění Doplňkové penzijní pojištění Pojištění odpovědnosti občana za škodu Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu Pojištění motorových vozidel - povinné ručení Pojištění motorových vozidel - havarijní pojištění
Ostatní
Kontakty Kalkulačky Ostatní finanční produkty Kariéra O nás Informace Dokumenty Pro média Internet servis