Moderní technologie

Pokud plánujeme větší rekonstrukci včetně nových rozvodů elektřiny, můžeme uvažovat o implementaci tzv. “chytrého domu”. V takovém případě bychom měli přemýšlet i nad souborem dalších opatření tak, aby byl chytrý dům efektivní a měl opravdu přínos. 

Díky instalaci prvků chytré domácnosti můžeme nad domem získat kompletní přehled. Je možné ho na dálku ovládat, naprogramovat automatické zastínění domu, zabezpečit ho, využívat noční a denní režim osvětlení a fungování světel pomocí pohybových čidel v celém domě. A také spoustu dalších funkcí.

Je ale dobré zmínit, že taková investice nám spíš přinese pocit jistoty a přehledu nad tím, co se doma děje, než výraznou úsporu energie a peněz.

Vyhledávání...
Produkty
Dotační poradenství Nové Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Důležité odkazy
Kontakty Internet servis
Dotační poradenství
Dotační poradenství Nové Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení
Stavební spoření
Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Financování bydlení
Zvýhodněný úvěr Až 2 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Rekopůjčka Úvěr na bydlení bez zajištení, až 2 000 000 Kč Hyposplátka Úver na bydlení se splátkami až na 30 let Půjčka na družstevní bydlení Až 3 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Úvěry pro živnostníky Úver ze stavebního spoření Úvěrový balíček
Bytová družstva a SVJ
Úvěry pro bytová družstva, SVJ a právnické osoby Stavební spoření pro právnické osoby Dotace pro bytová družstva a SVJ
Chytrý běžný účet Pojištění úvěru Pojištění staveb a bytových jednotek Pojištění domácnosti Rizikové životní pojištění Doplňkové penzijní pojištění Pojištění odpovědnosti občana za škodu Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu Pojištění motorových vozidel - povinné ručení Pojištění motorových vozidel - havarijní pojištění
Ostatní
Kontakty Kalkulačky Ostatní finanční produkty Kariéra O nás Informace Dokumenty Pro média Internet servis