Výměna oken

Výměna oken je v kombinaci se zateplením obálky domu efektivním způsobem, jak snížit výdaje za energie. U rámu oken máme na výběr z několika materiálů. Izolační vlastnosti jsou velmi podobné a výběr materiálu tak víceméně záleží na našich preferencích a finančních možnostech.

Plastový rám je nejlevnější. O dřevěný rám je třeba se starat a pravidelně ho natírat. Hliníkový rám je prakticky bezúdržbový, ale zato nejdražší. A u zasklení je pak v dnešní době standardem izolační trojsklo.

Když měníme okna, je třeba myslet i na umístění okna. Pokud zároveň zateplujeme, vysuňme okna na vnější líc zdiva (nebo i před něj). Na pohled budou lépe vypadat. Také je třeba dodržet správné ošetření připojovacích spár a přetažení izolantu na rám okna, aby nám nevznikaly tepelné mosty.

Vyhledávání...
Produkty
Dotační poradenství Nové Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Důležité odkazy
Kontakty Internet servis
Dotační poradenství
Dotační poradenství Nové Přepněte na levnější a ekologičtější bydlení
Stavební spoření
Stavební spoření Nyní s akčním výnosem
Financování bydlení
Zvýhodněný úvěr Až 2 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Rekopůjčka Úvěr na bydlení bez zajištení, až 2 000 000 Kč Hyposplátka Úver na bydlení se splátkami až na 30 let Půjčka na družstevní bydlení Až 3 000 000 Kč bez zajištení nemovitostí Úvěry pro živnostníky Úver ze stavebního spoření Úvěrový balíček
Bytová družstva a SVJ
Úvěry pro bytová družstva, SVJ a právnické osoby Stavební spoření pro právnické osoby Dotace pro bytová družstva a SVJ
Chytrý běžný účet Pojištění úvěru Pojištění staveb a bytových jednotek Pojištění domácnosti Rizikové životní pojištění Doplňkové penzijní pojištění Pojištění odpovědnosti občana za škodu Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu Pojištění motorových vozidel - povinné ručení Pojištění motorových vozidel - havarijní pojištění
Ostatní
Kontakty Kalkulačky Ostatní finanční produkty Kariéra O nás Informace Dokumenty Pro média Internet servis